Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom csak reális vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csak reális vagy nem igazán tervezi hosszú távra a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, a barátomnak van a leglehangolóbb hozzáállása a kapcsolatokhoz. Vagy csak reális?


Ha beszélgetünk kettőnkről és a jövőnkről, velem tervez, soha nem mondott mást, csak hogy reméli, hogy jövőre, és még később is vele leszek.


De van, hogy kifejti, hogy ezt nem lehet megtervezni, bármi történhet, alakulhatnak úgy a körülmények, megváltozhatnak az érzéseink. Soha nem lehet tudni. És a kapcsolatok általában véget érnek, szóval ez az örökké együtt duma nagyon naiv, és lesz, ami lesz. Addig leszünk együtt, amíg mindkettőnknek jó.


Szerintetek ez normális? Ha jól érzi magát a kapcsolatban, miért kell hozzátenni, hogy DE ennyi is ennyi idő múlva már lehet, hogy nem így lesz?

Én ezt nem tudom elfogadni, és nekem olyan, mintha előrevetítene egy sötét jövőt, és ha ő így látja, akkor nagyobb eséllyel fog az felé haladni.


És nem tudom eldönteni, hogy ez most rossz előjel, vagy egyszerűen tényleg ennyire realisztikus és nem akar, nem tud olyat ígérni, amit nem látunk előre?


2017. aug. 3. 11:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Vannak olyan emberek akik mindig a rosszat varjak, es azt latjak mindenhol. Persze mindig fognak rossz dolgok tortenni, de vannak akik csak azt latjak a jovore.


Rossz elojel, mert az ilyenek minden aprosagot, "rossz elojelnek" tekintenek, nem atmeneti problemanak.

2017. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen reálisan gondolkozik, talán azt kéne mondani, hogy "igen szívem, örökké együtt leszünk cupp cupp", miért ígérgessen olyan dolgot, amit nem lehet előre tudni? Lehet kiszerettek egymásból pár hónap múlva, a legnagyobb szerelmek is bármikor véget érhetnek. Ezért kell a pillanatnak élni, jól gondolja a barátod.
2017. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Pesszimista ember lehet, sok jót nem vetít előre az ilyen hozzáállás és még hangot is ad neki, ami a te kedvedet is szépen, majd lerombolja idővel, ha már nem kezdte lerombolni.
2017. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
nagyon pesszimista az ilyen emberrel nem túl jó együtt lenni szerintem megkeseríti a jó dolgokat is a negatív hozzáállásával, és általában az iylen emberek nem érnek el semmit mert mindig azt mondják minek vágjak bele ha úgyse sikerül...
2017. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
"Addig leszünk együtt, amíg mindkettőnknek jó." Ez hol lenne már pesszimizmus? Abszolút realista, sőt az a jó, hogy így áll hozzá, talán akkor is együtt kéne lennetek, ha már nem érzitek jól magatokat együtt?
2017. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Le lettem pontozva, de valaki árulja már el, hogy miért lenne gond, ha addig vagy valakivel, amíg szereted és jó vele? :D Egy megromlott kapcsolatban miért kéne benne maradni? Nem értem...én randiztam olyan pasival, aki az elején ugyanazokat mondta, mint a kérdező pasija és nekem nagyon imponált, hogy nem nyálas tündérmesének fogja fel a kapcsolatokat, hanem a valóság talaján áll.
2017. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
6-os, mert egy kapcsolatot nem lehet így indítani, hogy mert addig leszünk ám együtt , amíg jó... ez egyértelmű mindenkinek és ezt minek hangoztatni egyfolytában? Teljesen elveszi a kérdező kedvét és még az életről is lejön, ha állandóan ezt hallja, mert kétségeket generál benne. Meg ne haragudj, ha valaki nekem így indítana már kapcsolat elején nem is találkoznék vele 2.-szorra. Milyen szöveg ez kapcsolat indításnak? Ez nem nyálasság vagy nem nyálasság kérdése,, ahogy te jellemezted, hogy ettől lesz kemény valaki, ha az arcába vágja....
2017. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Alapból nem mindenki szeret nagyon előre tervezni. Sokan megijednek az elköteleződés gondolatától is. Lehet a srác is ilyen és inkább úgy van vele, hogy ne nyúzd állandóan a tervekkel, mikor úgyis minden úgy alakul majd, ahogy kell :D Én is ilyen spontánabb, szabadabb ember vagyok, lehet nem illetek össze ilyen téren.
2017. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Te se tervezz vele hosszú távra!

Az első nehézségnél ott fog hagyni, mint eb a szharát, mert neki épp nem jó.

Nem az a típus, aki kitart melletted és támogat egy küzdelmesebb életszakaszban. Márpedig olyan nincs, hogy valakivel soha semmi nehézség nincs.

2017. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

ugyan ilyen az én barátom is.. 2 éve vagyunk együtt és pár napja jelentette ti, hogy ő nem tervez ilyeneket előre mert a mának kell élni és a szerelem nem egy biztos jövő, de "velem akar lenni majd".

Valahol igaza van..

2017. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!