Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok! Ti engeditek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti engeditek, hogy a pasitok megmossa, megfésülje, vagy befonja a hajatokat?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 23:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
63%
Látom mindenki le van pontozva aki nem engedi de leírom. Utálom ha a hajamat buzerálják. Nem engedném.
2017. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
66%
Én imádtam amikor megmosta, megfésülte, megszárította. De alapból szeretem ha piszkáják a hajam.
2017. máj. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
92%
Én is buz.iztam a "csajom" haját. Tök jó volt, meg illatos.
2017. máj. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
70%

Én egyszer elb*sztam a hajam. Többet vágtam mint kellett volna és megkértem, hogy vágja egyenesre, hogy amíg eljutok fodrászhoz, addig se legyen felemás.


szívesen megcsinálta és még élvezte is :)


mosásra még nem volt példa. fonni egyik se tudott, de ha gyakorolni szeretne, hát állok elébe.

2017. jún. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a volt barátom be szokta festeni és közös zuhanyzások alkalmával megmosni:D
2017. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
56%
Miért ne?!
2017. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
56%
Nem csak engedném, hanem imádnám is!
2017. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
56%

Igen, engedném, de nem akarja :( Néha, nagy könyörgés árán megfésüli, meg megmasszírozza azzal a fura alakú fejbőrbuzergátorral, aminek nem tudom a rendes nevét. Nagyon jól esik. A suliban volt egy barátnőm, aki mindig kihúzott egy tincset, aztán egy másikat a többi közül, és jajj, azt imádtam. Nem szexuális értelemben esett jól, csak pusztán kellemes volt.

Örülnék ha a barátom egy kicsit hajfetisiszta lenne :D

2017. szept. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk úgy, munkaköri kötelességem:) A páromnak, majd popsiig ér, nagyon dús, hullámos és imád gubancolódni:) A fésülés, előjáték előjátéka:)
2017. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
48%
Hálistennek nincs ilyen fétise. 1x fésülte meg a hajam,de annak is oka volt
2017. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!