Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok! Ti engeditek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti engeditek, hogy a pasitok megmossa, megfésülje, vagy befonja a hajatokat?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 23:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
80%
Igen :)
2017. máj. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Miután szóvá tette, hogy órákat tudok el pepecselni a fürdőben...és fejemhez vágta, hogy úgysem fésülködök (göndör, nagyon göndör a hajam) ...megkértem, hogy segítsen megmosni, balzsamozni, fésülni, balzsamot kimosni, ismét fésülni. Megértette a dolgot, azóta magától jön vagy kérdi hogy segítsen e. Imádom.
2017. máj. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
85%
Megengedném neki, de eddig még nem érzett rá késztetést. De van egy lányunk, szerintem nem fogja megúszni.
2017. máj. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
18%
Nem... nem a babája vagyok. Ekkora marhaságot.
2017. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
35%
Engedném.Kiráz a hideh tőle ha valaki a hajam simogatja vagy hozzáér.
2017. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
70%

Fésülést nem, de annak elég prózai oka van: ritka módon gubancolódik a hajam, és én már megszoktam, mivel és hogyan tudom úgy kifésülni, hogy ne fájjon (rajtam kívül eddig csak profi fodrász tudja úgy).

Fonásra nem került még sor amúgy, mert ahhoz sosem elég hosszú a hajam, de mosni már mosta meg a párom.

2017. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
62%
Utálom, ha hozzányúlnak a hajamhoz. Szóval nem.
2017. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
72%

De durva h le lett pontozva 0-ra mindneki XD

Én nem is merek válaszolni XD

2017. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
44%
Persze - engedném. De hol van egy FÉRFI??? Pasira nincs szükségem :-)
2017. máj. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
67%
A pasikat megnyugtatja, hogy babrálhatnak a barátnőjük hajával. Ez olyasmi lehet, mint amikor a majmok egymás bundájából csipegetik a rovarokat, ott ez a közösségi élet.
2017. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!