Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Agresszív nő vagy inkabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agresszív nő vagy inkabb olyan aki nyugodt?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam ezen hogy vajon a legtobb férfi milyen nőt szeretne inkább. :D

Az agresszív az olyan aki akaratos , nagyszaju, egyáltalán nem visszahuzodó, nem kell megvédeni de igazából nem is nagyon lehet mellette férfinek lenni mert olyan mint egy férfi. :D

A másik az a nyugodt : inkább visszahuzodó olyan kozegben ami még ismeretlen de ha közel kerül valakihez megnyílik, nem nagyszaju, mindent meglehet vele beszélni, nem kapja hamar fel a vizet viszont ahelyett hogy mindenkinek vissza szólna inkább okos enged alapon hadja, kedves, megérto


2017. márc. 2. 00:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a második.
2017. márc. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A nagymellű
2017. márc. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első engem magára az ördögre emlékeztet.
2017. márc. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Engem is. :D

Pedig nagyon sok ilyen nő van a csávónak meg semmi szava nincs a kapcsolatba én el nem tudnám képzelni hogy parancsoljak egy férfinek bármiben is kellemetlenül érezném magam még akkor is ha mondjuk már a férjem lenne , inkább ő parancsoljon ne én neki.

2017. márc. 2. 01:01
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Van sajnos olyan is amelyik csendes és visszahúzódó, de közben ugyan úgy az agresszív jellemvonásait viseli. Na az se semmi.
2017. márc. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha megtapsolunk, hogy akkor te ezek szerint kedves és megértő kis buksza vagy, akkor odébb állsz az erényeidet fitogtatni? :D
2017. márc. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Takarodj már innen utolsó, minek kell ilyeneket írogatni itt éled ki magad?

Ha a kérdésre nem szeretnél válaszolni és nincs erről a dologról semmi véleményed, akkor álj odébb ne írj feleslegesen. Kösz.

2017. márc. 2. 02:06
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Hát lehet hogy nem akarsz parancsolgatni, de nem is vagy a második típus, különben nem keletkezett volna a 7. válasz. Egyébként a nagy részük a kettő között szereti. legyen csak karakán, erős, kemény, akire büszkék lehetnek de azért legyenek képesek még egy ilyen nő mellett is férfinek lenni.
2017. márc. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

mennyivel érdekesebb egy agresszív nő: :D

https://www.youtube.com/watch?v=ttsrCxqKblc


Hát ha valaki képes egy ilyet szeretni, annak gratulálni tudok.

2017. márc. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem értem. Miért kell egyáltalán bárkinek ezt tenni agy kapcsolatban?
2017. márc. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!