Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok az FLR-ről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az FLR-ről (Female Lead Relationship)? Egy olyan kapcsolat ahol mindenben a nő akarata érvényesül.

Figyelt kérdés

Nem szabad összekeverni azzal, hogy a férfi papucs - itt nem arról van szó hogy a nő hisztis és a férfi ráhagyja a döntést mert nincs kedve veszekedni.


Ez egy olyan kapcsolati forma amit mindkét fél önként vállal illetve jól érzi magát benne. Azzal hogy a nő hoz minden döntést (pénzügyek, otthon, utazások, stb) jár egy csomó felelősség is, ezt nem szabad elfelejteni. De sok előny is (például dönthet úgy hogy a férfi végezzen minden házimunkát, vagy főzzön vagy épp vigye étterembe, bármikor kérhet kb bármit). A férfi meg nyugodtan hátradőlhet hiszen nem az ő gondja hogy hogy alakulnak a pénzügyek vagy épp eldönteni valami fontosat, habár a nő kikérheti a véleményét.

Nem szükségszerű hogy a szexuális szokásokra is vonatkozzon a dolog, de általában szokott, vagyis a nő döntheti el, hogy mikor, milyen formában szeretné a szexet, illetve általában a nő élvezete elsődleges a férfiéhoz képest.


2016. dec. 17. 19:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
Azért, hogy egy minimális felelősségvállalás ne legyen benned az durva. Nem lennék ilyen soha, nem is férfias meg gáz is.
2016. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

Mindenki fröcsög, de azzal sok embernek nem lenne gndja, ha a férfinál van a gyeplő, ők hozzák az összes fontos döntést, mert ugye a nők "érzelmi lények", nem beszámíthatóak. :D Hogyne.


Amúgy nekem nem lenne megfelelő sem olyan kapcsolat, ahol alárendelt vagyok, sem pedig olyan, ahol én irányítok teljes mértékben.

Legyünk egyenrangú partnerek, a kapcsolat a szeretetről és az együttműködésről szóljon, ne primitív hatalmi harc legyen.

2016. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Ezt most nem nagyon értem. Azt mondod ez nem a papucs kategória. De ha a nő dönti el, hogy a férfi végezze az esetleges házimunkát, a férfi meg beletörődik (mert nem szereti) = papucs. Viszont, ha a nő úgy dönt, hogy például tudj,a hogy a férfi nem szeret házimunkát végezni, ezért nem végeztet vele vagy legalábbis az elvárható minimálisat, akkor meg miben különbözik egy átlagos, "demokratikus" kapcsolattól, ahol nincs ilyen eltolódás?

Komolyan érdekel a válaszod!

2016. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
40%

Visszatérve a kérdésre. Szerintem ilyen esetben a férfinek komolyan szakemberhez kellene fordulnia. Az nem egy normális állapot, hogy az ő életet is érintő kérdések alól kihúzza magát, akár önként. Aki ennyire életképtelen, annak szakember kell, nem (csak!) feleség. Vagy szerinted ez normális? Egyedül hogyan élne így? Mert ha egyedül menne neki, akkor egy párkapcsolatban sem mondná azt, hogy ő nem akar dönteni semmiben.

Biztosan ennek is van valami lelki oka, meg kell találni és megoldani. Én mindenesetre nem szeretnék egy ilyen férfivel együtt élni, mert lelki sérültnek érezném vagy papucsnak (talán a kettő egy), vagy pedig nemtörődömségnek fognám fel. Szóval szerintem egy ilyen kapcsolat abnormális, még ha a felek élvezik is, mert az egyik egy domina a másik pedig egy segítségre szoruló szerencsétlen.

2016. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
17%

Ilyenek a mai házaságok.

Annyi különbséggel, hogy mindig, minden rosszért a férfi a hibás. És sosem lehet nyugodt...

2016. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Szergej55 ***** válasza:
40%
Nem az a típus vagyok, akivel ezt lehetne játszani, járta már meg olyan, aki erre építgetett volna.
2016. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
Egyenlőségben hiszek..mindenki a saját pénzügyeit intézze ,a közös ügyeket meg együtt..a szex mindkét fél örömét szolgálja, akkor mindketten dönthessenek..de eltudom képzelni h működhet így egy kapcsolat..
2016. dec. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem, ahol gyerekek vannak es hosszútávon működő békés házasságról van szó, az majdnem igy működik. (talán a szexben van nemi irányító szerepe a férfinek)
2016. dec. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A szex részében simán benne lennék. :P Megkönnyebbülés lenne ebben a hímsoviniszta, erőszakos, szexmániás világban.

A többi viszont kicsit sok így egyedül, mert akkor ennyi erővel minek a pasi? Ha egyedül vagyok, csak magamért kell felelnem és mindent sokkal könnyebb elintézni. Ha a pasi semmiért sem vállal felelősséget, akkor mit ad a párkpcsolathoz? Akkor ő csak egy plusz teher. Az nem baj, ha én irányítom a dolgokat, de arra nem vágyok, hogy folyton megmondjam a másiknak, hogy konkrétan mit csináljon. Eleve az embernek vannak veleszületett képességei. Amiken persze lehet csiszolni, de nem biztos, hogy tökéletes lesz az eredmény. Pl ha én annyira nem értek a pénzhez (és itt nem arról van szó, hogy csődbe viszem a családot), akkor nekem már nincs jogom vezetni vagy nincs jogom megkapni a tiszteletet?

Azért a hagyományos kapcsolatok többsége sem úgy működik, hogy a férfi mindent megmond, a nő meg engedelmesen követi. 2016 van, még egy háztartásbeli, vagy főző-mosó-takarító nőnek is vannak saját ötletei, beszólása a dolgokba.

2016. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!