Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok az FLR-ről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az FLR-ről (Female Lead Relationship)? Egy olyan kapcsolat ahol mindenben a nő akarata érvényesül.

Figyelt kérdés

Nem szabad összekeverni azzal, hogy a férfi papucs - itt nem arról van szó hogy a nő hisztis és a férfi ráhagyja a döntést mert nincs kedve veszekedni.


Ez egy olyan kapcsolati forma amit mindkét fél önként vállal illetve jól érzi magát benne. Azzal hogy a nő hoz minden döntést (pénzügyek, otthon, utazások, stb) jár egy csomó felelősség is, ezt nem szabad elfelejteni. De sok előny is (például dönthet úgy hogy a férfi végezzen minden házimunkát, vagy főzzön vagy épp vigye étterembe, bármikor kérhet kb bármit). A férfi meg nyugodtan hátradőlhet hiszen nem az ő gondja hogy hogy alakulnak a pénzügyek vagy épp eldönteni valami fontosat, habár a nő kikérheti a véleményét.

Nem szükségszerű hogy a szexuális szokásokra is vonatkozzon a dolog, de általában szokott, vagyis a nő döntheti el, hogy mikor, milyen formában szeretné a szexet, illetve általában a nő élvezete elsődleges a férfiéhoz képest.


2016. dec. 17. 19:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

Nekem ilyen kapcsolatom biztos nem lesz, de akinek ez jó, annak egészségére.

(Mondjuk nem tudom elképzelni, hogy egy férfinak ez jó legyen)

2016. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Egy exemnek volt hasonló kapcsolata... 16évesen, az anyjával.
2016. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
2.vagyok. természetesen szex nélkül.
2016. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 BigGeorge ***** válasza:
67%

" A férfi meg nyugodtan hátradőlhet hiszen nem az ő gondja hogy hogy alakulnak a pénzügyek vagy épp eldönteni valami fontosat, habár a nő kikérheti a véleményét "


Nagyon nem nyugodnék meg ha a barátnőm venné kézbe a pénzügyeinket. Nem véletlen, hogy én tartom féken az ő költekezési mániáját :D

Az a véleményem, hogy egy párkapcsolatban együtt kell dolgozni és ... jó hagyjuk úgyis tudja mindenki milyen egy elvileg jó párkapcsolat. Te átbillentél a mérleg egyik oldalára de ugyan olyan rossz ha a másik oldalra billen az összes "jog" egy kapcsolatban. Ez is meg az is hülyeség, mindenki tök más. Én amióta az eszemet tudom szeretek irányítani és bár volt már ebből konfliktusom, nem érzem magam jól ha nem tartom kézben a dolgokat, ezért utálok pl repülni. Barátnőmhöz képest irtó sz*rul főzök és mindent elfelejtek, Ő viszont nagyon alapos mindenben így kiegészítjük egymást, szerintem ez így korrekt. Az hogy mindenbe a nő dönt :DDDD Hidd el a nőnek se tetszeni. Férfit akarnak maguk mellé nem egy kis csicskást

2016. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A legrosszabb ***** válasza:
54%

Mindkét kapcsolatomban az exbarátnőim akarták a gyeplőt a kezükbe fogni, sosem értették meg, hogy egy egészséges párkapcsolat nem alá- és fölérendeltségből áll, hanem az egyenrangúságból. Az első barátnőm azóta Angliában kifogott valami szubmisszív papucs srácot, akivel soha nem mutatkozik még a barátnői előtt sem (vajon szégyellheti?), a második barátnőm meg közvetlenül utánam összejött egy párkapcsolati diktátorral, akire a szakításukat követően is úgy tekint, mint a tökéletes férfira, s azóta sem jött össze neki egy kapcsolata sem...


Szóval legalábbis úgy tapasztalom, hogy a makacs, önfejű, kezelhetetlen, s a párkapcsolatokban a nadrághordásra törekvő nők nem egészséges gondolkodásúak. Ők valahogy másképpen értelmezik a párkapcsolat fogalmát, s úgy vélik, hogy a partnerükkel folyamatosan versengeni kell, harcolni velük, s végül elnyomni. Ez szerintem nem normális dolog, de kinek a pap, kinek a paplan. Ha léteznek szubmisszív férfiak, akik élvezik, ha érzelmileg terrorizálhatják őket, akkor áldásom rájuk.

2016. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4: ez nem az érzelmi terrorizálásról szól. A férfi önként adja a gyeplőt a nő kezébe. Kívülről annyit veszel észre, hogy a nő hordja a nadrágot, de ezt csak a kultúránk miatt ítéljük el.

Fordítva nem zavarna senkit - ha mindenben a férfi dönt, mondván ő jobban ért hozzá, mert hát a főzésen kívül a férfiak mindenhez szeretnek érteni. Főleg a pénzügyekhez persze. Főzzön meg főzzön a nő, valamiben hadd érvényesüljön szegény, meg utána rakja rendbe a konyhát, meg mosogasson is el akkor már. A férfi hadd nézze addig a focimeccset, hiszen ő ahhoz is nagyon ért, mint minden magyar férfi. Túlzás vagy nem, egy ilyen kapcsolat senkinek nem szúrna szemet, még ha a nő rosszul is érzi magát. Se a nő, se a férfi családja nem botránkozna meg ezen, de még a barátnők se. Hát még ha amúgy a nő boldog benne - mert van ilyen is, simán, sőt sztem viszonylag sok ilyen kapcsolat van.

Fordítva akkor miért ne működhetne?

2016. dec. 17. 20:04
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
Nekem az egyenlőség ennél fontosabb a kapcsolatban.
2016. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha nekik ez így megfelel, akkor tegyék.
2016. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudnek egy ilyen kapcsolatban no lenni, de ha masnak igy jo, ha egeszsegukre! :)
2016. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem hallottam még ilyen szélsőséges szituációról, habár ebben a "liberális" világban, ahol a férfiak "elpuncisodása" folyik, akár még lehetséges is. Nem tudom milyen véleményem kellene legyen róla, de rettenetesen hangzik. Nem tudnék elképzelni ilyen életet...
2016. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!