Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nálatok is a férfi dolga a tv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is a férfi dolga a tv előtt ülni max? Nálatok se szabad a férfinek véletlenül se segíteni a háztartásban, tudni a mosógép kezelését, mosogatni?

Figyelt kérdés

Anyósomék beugrottak, hála párom egyből helyre tette a dolgot, hogy legyenek szívesek szólni legközelebb korábban, ne a lépcsőház előtt. Pont takarítottunk az ebéd után, én a konyhát tettem rendbe, párom pedig kiszedte a ruhát a mosógépből. Anyósomon látszott hogy valami nem stimmt, csináltam kávét, beszélgettünk, gyors látogatás volt azért, mielőtt mentek volna párom elöblítette a poharakat gyorsan és öntött rá mosogatószert, hogy majd elmentek megcsinálja. Na ekkor kiakadt anyósom hogy mi az hogy nem én mosok/teregetek, mosogatok rá?? Ez nem férfi dolog, a férfinak NEM feladata besegíteni a háztartásban! Látszik hogy nem vagyok szolgalélek, nem feleségnek való aki nem szolgálja a férjét! Apósomnak is annyi a dolga hogy tv-t nézzen a munka utána (heti 3 napot dolgozik 8órába ülve), hisz dolgozó ember, max a koszos tányért tegye az asztalra, de az se baj ha bent marad a tv előtt... Após csendben ült mint mindig.

Párom kiosztotta egyből hogy mit képzel magáról, ugyanolyan egyenlő partnerek vagyunk, én is annyit dolgozok mint ő, nem harap a mosógép vagy a mosogató és ezentúl nem hogy szóljon korábban, de ne is jöjjön, nem szívesen látott személy.


Aztán most így felvetődött bennem hogy más ezt hogy gondolja? :D Férfi vs házimunka.


2016. nov. 25. 20:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Hideg zsíroldó, mint veszélyes vegyszer.


Itt a gáz az "elvárom" kifejezés.

2016. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem, lol. Ugyanannyit takaritunk itthon, fuggetlenul attol, ki mennyit dolgozik epp. A parom nem besegit, mert nem en csinalom a hazimunka nagy reszet. Plusz o foz tehat meg tobbet is tesz.

Lusta alakkal aki azt hiszi barmi is az en dolgom mert no vagyok, meg haveri viszonyt se apolnek, haha.

2016. nov. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Anyósod melyik cukormázas brazil szappanoperában érzi magát? FÉrfiként vallom, hogy igenis szüksége van a nőnek és illik is segíteni neki a házimunkában. Jó magam férfiként szívesen főzök, mosok, takarítok is.
2016. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Anyósodnak volt igaza! Mi keményen dolgozunk, vért izzadunk a minuszokban, azt még kötényben rohangáljunk? Te kimész fát vágni, vagy talicskázni? Na ugye! A férfinak 1 hideg sör, plusz 1 tv a pihenés PONT
2016. nov. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mit lázítod itt a népet? Egyértelmű hogy anyósod idióta. A párod mellédállt nem? Ennyi. Mindig lesz aki azt gondolja a nőnek a konyhában a helye. Meddő vita.
2016. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
anyósod megragadt 1800-ban
2016. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Anyós nem dolgozik, após is csak pár napot, náluk is úgy van, ahogy írtad, általában egész nap megy a tv :D


Mi hamarosan összeköltözünk, úgyhogy nekem még kicsit nevelgetnem kell a páromat (múltkor rávettem, hogy mosogasson el, azt se tudta, hol tartják a mosogatószert) Én már előre félek az ilyen megjegyzésektől, de remélem mi is hasonlóan tudunk reagálni rá (mivel én dolgozom, ezért nem gondolom hogy az összes otthoni feladatot egyedül kell megcsinálnom)

2016. dec. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!