Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összejöttem egy magyar sztárra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy magyar sztárral, de nem akar felvállalni. Miért?

Figyelt kérdés
Elég rosszul esik!

2016. nov. 23. 23:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Sztarnak bitos nem sztar, max celeb, ahogy az egyik elottem szolo is irta. Amugy meg, miert szereted? Azert, m hires??! Ne hagyd mar magad megalazni. Nem az atyauristen, h ennyire megalazkodj szamara. Beszelj vele es kerdezz ra. Ha nem valtozik, dobd ki.
2016. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem akarja, hogy az új kapcsolatából rögtön hír legyen, ez nem annyira bonyolult...

Ha csak azért jöttél össze vele, hogy a te neved is felkerüljön a címlapokra, akkor rossz helyen kapirgálsz.

Én speciel ilyen esetben még örülnék is, hogy nem leszek kirakatbábu, kamerák kereszttüzében nem tudnám úgy megélni a friss szerelmet, mint egyébként.

2016. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
És ezt miért tőlünk kérdezed? Miért nem kérdezed meg tőle?
2016. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
26F Hetero vagyok szóval a discos dolog kilőve! Tudom, hogy szeret, de azért gondoljatok a helyzetembe. Nem vihetem el vacsorázni, moziba, stb... 4 fal között lehet ebből valami? Vagy idővel Fel vállal?
2016. nov. 26. 16:23
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A managerek nem szokták szeretni ha az ügyfelük nem szingli, mivel sokkal könnyebb eladni azt, aki után csorgatják a nyálukat a népek, mert van egy hajszálnyi remény. Szerinem kb ez lehet a dologban. Sok boldogságot, szerintem jobban is jársz ha nem kerülsz a kamerák kereszttüzébe.
2016. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Lehet sok oka, akár az is lehet, hogy a te érdekedben csinálja. Én egy annyira nem híres, de Magyarországon is jó pár ember által ismert külföldi színésszel vagyok párkapcsolatban. Ő sose teregeti ki a magánéletét sehol, és semmilyen közösségi médiát nem használ annak ellenére, hogy híres, és amúgy nem is nagyon szeret híres lenni. Engem egyáltalán nem zavar, hogy "nem vállal fel", vagyis nem teregeti ki mindenhol mindenkinek, hogy járunk. A családja és a közelebbi barátai tudnak rólam, a média nem, és ez nekem így tökéletesen megfelel. Nem örülnék neki, ha én attól lennék híres, mert xy barátnője vagyok. Nem nagyon vonz a hírnév, de ha egyszer mégis híres leszek, akkor inkább azért legyek az, mert leteszek én is valamit az asztalra, nem pedig azért, mert híres emberekkel barátkozom.
2016. nov. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A valasz a partnered fejeben van,nem a gyakorin.
2016. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy téged akar óvni, hogy ne mászkáljanak a nyakadra se újságírók, se beszólongatók; vagy már esetleg ő idegbajt kapott az újságíróktól, hogy néhányan folyton az ő magánéletében akarnak vájkálni, és amíg nem tudják, hogy van új kapcsolata, addig legalább ezzel békénhagyják. Beszéljétek meg, mert ez így elég béna, hogy elvileg egy pár vagytok, de nem tudtok egy ilyen fontos dolgot rendesen megbeszélni. Milyen kapcsolatotok van akkor, ha nem beszéltek, ha nem mondjátok el egymásnak, hogy mi zajlik bennetek? Szóval, szerintem vele beszélj.
2016. nov. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Miért?"

Erre mit válaszolt?

2016. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Bátor ember vagy,én még névtelenül sem mertem volna felvállalni, ha összejövök egy magyar "sztárral".
2016. nov. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!