Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy hozzam rendbe az érzéseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiGygy kérdése:

Hogy hozzam rendbe az érzéseimet? Honnan tudom, hogy valódiak az érzéseim?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromat, ő nekem a megfelelő társ, barát és szerető egyben. Én is sokat jelentek neki. Nemrég költöztünk össze, és mindkettőnknek jól esik egymás közelsége. Mégis, amikor egyedül maradok, akkor folyton azt érzem, hogy csak fent akarjuk tartani a látszatot. Amilyen boldogok lehetnénk együtt,olyan rettenetesen gyorsan elszalasztjuk az értékes pillanatokat. Elbeszélünk egymás mellett, és én sokszor érzem, hogy nem vagyok fontos neki (pedig az vagyok. Tudom...) Úgy félek, hogy kisíklik a kapcsolatunk. Nélküle nem tudnám elképzelni...

20/nő 37/férfi



2016. nov. 5. 02:27
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Azt kéne kideríteni, hogy miért érzed ezt? Miért gondolsz ilyenekre.


Így hogy nem ismerlek, sem a párod, azt mondanám hogy lehet, hogy életkori dolog. Mivel ő jóval idősebb, te nagyon fiatal, így a viszonyok egyenlőtlenek. Ő jóval tapasztaltabb előrébb van, mint te, és félsz talán, hogy nem vagy elég neki? (ez tényleg csak tipp, majdnem vaktába) Ebben szerinted lehet valami?

2016. nov. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Ezt te generálod saját magadnak, mert unatkozol, és baromira ráérsz gondolkodni. Nem kell otthon ülni egyedül, keress barátokat, a pasidon kívül legyen más is, ami kitölti az életed, és nem lesz tele a fejed ennyi butasággal.

Ha elbeszéltek egymás mellett, akkor javíts a kommunikáción, és az együtt töltött idő legyen minőségi, hogy ne "szalassz el értékes pillanatokat", mert mire körbenézel, már egy impotens vénembernek válogatod ki a cukorgyógyszert meg a vérnyomáscsökkentőt.

Gondolom, nem dolgozol, azért érsz rá ennyire. Erre van is egy kézenfekvő megoldásom. :P

2016. nov. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, nem szereted eléggé, és amikor egyedül vagy, úgy érzed, sok a korkülönbség. Ilyen korkülönbséggel csak akkor szabad egy kapcsolatba belemenni, ha az ember halálosan szerelmes. Ha nem vagy az, akkor költözzetek külön, keress magadhoz illő korút, mert ha a felesége leszel, és gyerek is lesz, akkor már mást akarsz magadnak, és ez a férfinak sem lesz jó és neked sem.
2016. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés. Valóban az érzéseiddel van gond. Hatalmas különbség van férfi és nő között. A férfinak a szó csak szó marad. Betűk halmaza, és a szó értelme. A nőnek a szó a hozzá kapcsolódó érzelmeket, érzéseket jelenti.

Többek között akár ezért is érezheted úgy, hogy elbeszéltek egymás mellett.

2016. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!