Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem veszi figyelembe az érzéseimet, és én már nem tudom hogy mit tegyek. Adnátok, kérlek, tanácsot?

Figyelt kérdés

Van egy férfi (27), akivel egy éve un. "bonyolult kapcsolatban" vagyunk, mindketten a munkára szeretnénk koncentrálni, de vágyunk arra, hogy együtt legyünk, miután lejár ez a 2-3 év. A problémám az, hogy nagyon nehéz-érzékeny-sérült ember és férfi, az előző kapcsolata miatt temetkezik a munkába, és, bár azt hiszem, hogy kitartok, vannak nehéz pillanataim. Ilyenkor megpróbálom elmondani, hogy nem vagyunk épp külön sem, nem értem, hogy hogy lehet valaki hetekig olyan elfoglalt, hogy nem keres először, általában válaszol, ha irok, de előfordul, hogy nem.

Már kétszer mondtam, hogy hagyjuk annyiban, mindig beleegyezett, aztán mikor újra megkerestem, örülni látszott, de ő nem keresett volna meg. Kéthónaponta talákozunk, addig elfoglalt, és én is az vagyok, de valahogy tudnék rá időt szakitani. Más barátnője nincsen, és más lányokkal sem kavar. Szexuális életünk egy féléve nincs, ugyancsak a kevés önbizalma miatt. Kitartanék, de nem tudom, hogy megéri-e még húzni. Másfelől, nem is éreztem még senkivel ilyet, hogy nem tduom otthagyni. Jelenleg jelentősen lemondok önmagamról, csak azért hogy szórabirjam. Igyekszem nem kezdeményezni vitát, mert amugyis az az érzésem, hogy egyedül veszekedem, és egyedül békülök ki. Nem mond semmi kedveset, csak mikor együtt vagyunk látom, hogy jól érzi magát velem. Nem működik a kommunikáció, nagyon introvertált, és ugy látom, fél felfedni az érzéseit, és kisebbségkomplexusa is van.

Ettől eltekintve, vele akarok lenni, mindig ezen túl, de olyan mint a szélmalomharc. Nekem sem férne bele egy "normális" kapcsolat most, tehát, ha ő nem lenne sem lenne más barátom, de igy is kellemetlen ez az egész.


Ami arra vitt, hogy ezt a kérdést kiirjam, az az volt, hogy újabban kitette a közösségi oldalakra, hogy egyedülálló (nem tette nyilvánossá a kapcsolati státuszát 8 éve, amióta az első barátnője megcsalta..azóta volt pár probáékozása barátő zéren, de sikertelenül), és ez nagyon rosszul érintett. Nem vagyunk együtt, de egy éve csak ott vagyunk egymásnak. Megint nem akarom sóbahozni, úgyis vagy nem válaszol, vagy megmondja, hogy én utána nyomozok, és nem koncentrálok a dolgomra. Mit tegyek? Nem akarom elvesziteni, de érzelmileg teljesen tönkretesz. Időközben meg utasitom vissza a jó pasik ajánlatait (nála nem jobbak, de legalább figyelnek rám), mert én csak vele szeretnék lenni.

Köszönöm.

23L


2016. jún. 15. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, csak kínzod magad vele. Hagyd ott, ha akar valamit, majd megkeres. Kár az erőfeszítésért a részedről.
2016. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Mi a jo lof***nak vesztegetnek nok idot ilyen barmokra? Ezt nokent sosem fogom megerteni. Kerdezo, 10 evvel kesobb is pont ugyanitt fogtok tartani. Ha neked jo uzlet raaldozni erre a hulyesegre a fiatalsagodat, hat lelked rajta. Nem mindenkit lehet megmenteni a sajat butasagatol.
2016. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"mindketten a munkára szeretnénk koncentrálni, de vágyunk arra, hogy együtt legyünk, miután lejár ez a 2-3 év" - ez meg a masik, hogy ezt aranyosan el lett hitetve veled, de ez netto bullshit. Ha ket ember egyutt akar lenni, akkor hacsak nem valasztja el oket mittudomen egy diktatorikus politikai rendszer falakkal, akkor manapsag egyutt lesznek. En pl. dolgozom, egyetemre jarok parhuzamosan, parom sajat ceget visz pluszban meg ket kulonbozo kontinensen is elunk jelenleg, de megis egyutt vagyunk, mert egyutt akarunk lenni es arra talalunk idot amire akarunk. O nem akar rad idot talalni. Nem torodik veled. Nem akar veled lenni. Emeszd meg es lepj tovabb.
2016. jún. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:

Ezt...úgy bevetted, ahogy kell.


Gyakorlatilag a fickó egy árva wattnyi energiát nem feccöl a dologba, te meg reménykedsz, hogy de jó lesz majd...


Ahogy fentebb írták, ha valaki akarja a másikat, kevés dolog létezik, ami ebben megakadályozhatná.


26/F

2016. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A legrosszabb meg talán, hogy nem bevettem (mégcsak nem is hitegetett), hanem én egyedül vittem bele magam a pozitiv, realitással párhuzamos gondolatokba.

2016. jún. 15. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!