Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 eve vagyunk egyutt a parommal 4 eve egyutt elunk. Van hogy 2 hetig nem vagyunk egyutt szexualisan. Ki hogy van evvel a temaval? Ez normalis? Koszonom elore ia a valaszokat.
2016. szept. 20. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy természetes, hogy idővel lankad a szexuális túlfűtöttség és inkább az érzelmi dolgok kerülnek előtérbe. Néha én pl. többre értékelek egy mély beszélgetést összebújva, mint egy vad szexet. Persze nem vetem meg az utóbbit sem, de valahogy néha felülíródnak a dolgok.
2016. szept. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Igaz lehet. Mi mar inkabb telefobt nyomkodunk egymas mellett :D van egy 2 eves 3 honapos kisfiunk!
2016. szept. 20. 08:30
 3/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlen jelent bajt, de az sem árt, ha felturbózzátok a szexuális életeteket vmivel.. hogy ismét érdekes és izgalmas legyen az egymáshoz való közeledés
2016. szept. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Az ciki ha a telefont nyomkodjátok folyton. Csináljatok pár randit :)

Szexeljetek többet és azért mert kell,hanem mert jó és ki tudod fejezni a másiknak, hogy szereted :) beszélgessetek néha random dolgokról is. Tudom, hogy nem könnyű de addig semmi Facebook, semmi telefon

2016. szept. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen esetben félnék,hogy megcsalnak ha kevés sex lenne
2016. szept. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!