Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény? Bajt érzek.20/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Bajt érzek.20/l

Figyelt kérdés

Már jó ideje furcsa érzésem van az egyik barátommal kapcsolatban. De a legutóbbi húzása(i), teljesen felnyitották a szememet.


Az az igazság, hogy nem gyakran beszélünk mostanság. Aztán egyszer felbukkan, meglát valahol odajön hozzám vagy megkeres a napokban. Sokat panaszkodik azzal kapcsolatban, hogy nem kap elég elismerést, dicséretet, pedig megérdemelné. És ezt számára rossz, hátrahúzza, boldogtalan, amiatt is, mert nincs megfelelő társ mellette aki támogatná, meg alapból is negatív, nem találja örömét semmiben, pedig egyre több mindent elér. Aztán elsorolja, hogy miket ért el, gondolom dicséret fejében meséli. Mennyit dolgozott azért, hogy ezeket a dolgokat, tárgyakat elérje/megkapja. Szinte csak magáról beszél, persze azért rólam is kérdez ezt-azt, hogy hogy vagyok, alap dolgokat, de észrevettem, hogy igazából csak a vele kapcsolatos dolgokat hajtogatja, magát sajnáltatja, hogy neki ez rossz, meg az rossz, illetve elvárja, hogy megdicsérgessem. Kérdezi a véleményemet is, pedig már mondtam, hogy én nem akarok ebben állást foglalni. Mindenkinek maga kell megoldania a problémáit, nem szeretnék senki befolyásolni, szerintem nem is szabad. De mivel nagyon érdekli, mondok kisebb tanácsokat adok. Értelmét nem látom, mert mindegy mit mondok, minden választ/segítséget kidumál. Tehát nem megoldja, hanem kidumálj, hogy a sz-r miért nem szar. Mondjuk 1 éve, meg 2 éve is ugyanezekkel a dolgokkal kapcsolatban elégedetlenkedett. Folyamatosan elégedetlen a kapcsolatával is, mégsem szakít. Nekem mondja, hogy de jó lenne valaki mással, egy másik lánnyal lenni/kipróbálni. Mondom neki, hogy ez nem jó. Illetve, hogy fiatal és biztos vágyik még a tapasztalatszerzésre. Ezt elhallgatja. De javában mindegy mit mondok. Mindenre van egy kifogása. Gondoltam rá, hogy megmondom neki, akkor meg nekem ne panaszkodjon, úgysem változtat semmin, folyamatosan ugyanazon kattog, ugyanazt hallgatom, meg sem hallja amit mondok, úgy értem nem fogja fel szerintem, pedig érdekli a véleményem, hisz ő kéri ki.

Azt is észrevettem, hogy nem nagyon emlékszik dolgokra, arra, amit mondtam, vagy nekem mondott ő valamikor. Nem tudja a szülinapom dátumát, ha mégis dob egy üzenetet, az megkésve teszi. Karácsonyt köszönt Karácsony után, ami hülyeség. Ha valamit nem tud, vagy érzi, hogy rosszul jön ki belőle, terel másra.


A munkája terén olyan, mit a tank, ha valamit kitűz, véghezviszi, nincs akadály számára. Magánéleti téren meg csak nyavalyog. 1-2-3 éve ugyanazon siránkozik.


Az elején sajnálgattam, hogy mennyit dolgozik, de a kutya sem értékeli, veszi észre, pont emiatt én megdicsérgettem, hisz nem került nekem semmibe, de most fura érzésem van vele kapcsolatban. Nem tetszik nekem. Összeállt a kép talán bennem, hogy nem olyan kis rendes /alul értékelt ő, mint amilyen felvázolta magát anno. Mert anno kis csacsogós, kedves, barátságos volt. Egy jó ideje meg önsajnálkozik csak. Mindig ő, ő és ő a lényeg.


És egyre jobban ilyen, miért?


2016. júl. 26. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért van ez a felnőtt párkapcsolatok témakörben?


Na de mind1, nekem annak a tipikus savanyú embernek tűnik, úgy érzi keveset ér el, kevés odafigyelést kap, így a barátságotokat arra használja, hogy a lelki szemetesládája legyél. Azért neked mondja mert te foglalkozol vele, de nagyon fárasztó egy ilyen ember, az biztos. Egy idő után már attól gyomorgörcse lesz az embernek, ha felé közeledik, és lefújná rovarírtóval... :D


30/F

2016. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:

Egy kiköpött ugyanilyen kérdést olvastam tegnap is. Akkor is energiavámpír volt a fickó, meg ma is.


26/F

2016. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az ilyent dobnám a helyedben.

Egyfelől, 20 éves vagy, még simán összejöhetsz egy másik férfival.

Másik: amit csinál, az gáz. Férfiként azt mondom, hogy aki így elhanyagolja a barátnőjét, ő nem tudja értékelni - vagy nem nőtt fel a kapcsolathoz, vagy nem tudja értékelni. Utóbbinál nem azt akarom sugallni, hogy veled van a baj, mert férfiként változó tud lenni, ki - mit lát meg egy nőben. Lehet, hogy valakinek az a jó, ha animét is kedveli, másnak az, hogy fociszurkoló (igaz, a kettő nem feltétlenül zárja ki egymást).

2016. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mert mind a ketten felnőttek vagyunk, azért.

Sok mindent elért, megszedte magát, pedig csak 23 éves. Luxusautó, fullos lakás. Mégsem örül, a panasz öli meg. Merthogy senki sem értékeli, nem 'dicsőítik'. Boldogtalan.

2016. júl. 26. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Minden nap meg fogod kérdezni?
2016. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 Nem én vagyok a párja. Én csak barát vagyok... Vagyis nem hiszem, hogy barát, akkor mire az ellenség, ha ilyen egy barát?
2016. júl. 26. 11:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Van amikor azt mondják, ilyen barát mellett, már nincs szükségem ellenségre. Sajnos ez itt is igaz.

Azért írtam, hagyd ott, ha ilyen te veled. Jobb nem lesz, téged hanyagol, cserébe elvárja tőled, hogy babusgasd.

Szerintem ha a barátod önmagával találkozna, 1000% hogy kiakadna rajta.

2016. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne ácsingózz egy ilyen egoista után. Műmártír aki csak akkor boldog, ha folyton dicsérik és lesz..rja a másikat. Te is pontosan látod milyen, mégis egy ilyen energiavámpírra áldozod az értékes szabadidődet. A legközelebbi panasznál otthagynám a fenébe vagy közölném vele, hogy unom ezt a témát. Mivel csakl magának fontos, hamar le fog kopni ezek után.
2016. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menekülj, ez egy energiavámpír. Azért arra kíváncsi lennék, hogy 23 évesen szülői segítség, háttér nélkül, becsületes munkával hogyan szerez luxuautót és lakást valaki...:D
2016. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!