Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez csak rosszabb lenne együtté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak rosszabb lenne együttélés esetén?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, ha egy kapcsolatban alapvető problémák vannak a bizalommal, a megértéssel, de úgy, hogy nem élünk együtt, azok az összeköltözéssel milyen irányba változnának? Érdemes egy próbát tenni, vagy teljesen felesleges? Azért kérdezem, mert az érzelmek a helyén vannak esetünkben, de sok a vita sajnos. Lehet, hogy ha együtt lennénk, egymás közelségében, változna valamit a helyzet pozitív értelemben...
2016. szept. 6. 16:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Pont az a gondom, hogy ha összebútorozunk, aztán 1 hónap múlva meg kiderül, hogy nem működőképes, akkor kereshetek menekülő útvonalat. Most az a helyzet, hogy minden (!!!)lépésemről tudni szeretne, jönnek a kérdések, mikor-hova-kivel, de legfőképpen MIÉRT megyek. Ha ezt csinálja akkor is, amikor már nyugodtan együtt vagyunk, na, akkor végem van.
2016. szept. 6. 21:45
 12/20 anonim ***** válasza:

Alapvetően én azt mondanám, hogy ilyen esetben megéri összeköltözni - nálunk is voltak problémák, főleg akkor, ha kevesebbet tudtunk találkozni. Én rémeket láttam, ő apróságon felkapta a vizet, állandóan állt a bál, kölcsönösen elgondolkodtunk azon, hogy lehet jobb lenne külön.

Viszont nálunk, ha sűrűsödtek a találkozók (pl. nyáron, ha szabadságolások voltak, több időnk volt egymásra), akkor a balhék szinte a nullára csökkentek. Mi ezért tudtuk biztosan, hogy megéri az összeköltözés, sőt, "muszáj" minél hamarabb (értsd jól), különben kinyírjuk egymást és a kapcsolatot.

Szóval nekünk bevált, és mindketten úgy érezzük, hogy megtaláltuk a társat, akit kerestünk.


Így első olvasásra ezt írtam volna.

DE.

A legutolsó kommentedet olvasva én nőként is azt mondom, hogy menekülj... Ilyen szintű bizalmatlanság, ellenőrizgetés nem fogható rá egyszerűen a távolságra. Ez beteges birtoklás, féltékenykedés.

2016. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
7. vagyok, írtam hogy nekünk bevált, de csak azért mert mi is összekerültünk pár hétre, hosszabb időszakokra és utána éreztük hogy nem jó külön, rosszat tesz a távolság. De így viszont látszik hogy ez nem fog megváltozni nálatok, ez nagyon nem jó előjel, ez a fok azért már nem a távolság miatt van :\
2016. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy olyanok is válaszoltak, akik tapasztalatból ismerik a távkapcsolat nehézségeit. Én is sokat gondolkodtam, hogy minek tudható be a viselkedése, de szerintem nem a távolság okolható.


Aki ilyen messziről irányítani akarja az életemet, az közvetlen közelről még jobban uralni akar, mit gondoltok?

2016. szept. 6. 23:05
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni, de a leírásod alapján szerintem ez csak rosszabb lesz.. Mit gondolsz, ha összeköltöztök és elmész valahova mondjuk a haverjaiddal, akkor mit fog csinálni?! És itt nem a hova-kivel a legnagyobb probléma, hanem amit írtál.. a miért.


Elmennél a haverokkal sörözni egyet, vagy csinálni bármi pasis programot, akkor menne azonnal a "de miért mész", "már megint mész", "folyton csak ők, velem soha"... na ezt majd akkor is, amikor nem igaz.

Legalábbis a miért kérdés miatt ez elég egyértelmű.


Szóval én nem költöznék vele össze, mert csak rosszabb lesz..ha nem is azonnal, mert örül neki, hogy többet lát, de 3-4-6 hónapon belül egészen biztos.


Nézz szembe a valósággal..

2016. szept. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15-ös: Csaj vagyok :), de igazából nincs jelentősége, mert így is tökéletesen értem, amit írsz. A miért kérdés pedig mindig úgy szól, hogy: MUSZÁJ MENNI? ÉN MIÉRT NEM VAGYOK ELÉG NEKED?
2016. szept. 7. 10:15
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez esetben még rosszabb, ha te vagy a csaj, mert ezek általában női tulajdonságok de így egyértelműen nincs önbizalma, saját élete, benned akar lelkiismeretfurdalást kelteni hogy nem vagy elég neki, mert ő nem bízik magában. Ki akar sajátítani és irányítani!
2016. szept. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Már akkor éreztem, hogy valami nem okés, amikor kitalálta, hogy ha összeköltözünk, akkor 1 hónapig nem mehetek haza, mert elkezdjük a kis közös életünket.:) Megmutatja, hogyan kell elkészíteni azokat az ételeket, amiket szeret stb.:)

Mikor kérdeztem, melyik a legjobb edzőterem a városban, azt mondta, hogy menjek oda, amelyik közel van a lakáshoz.:)))(Vajon miért?)

De amikor arra kértem, hogy béreljünk egy nagyobb lakást, ahol normálisan elférünk, na az már nem tetszett neki.(Biztos azért, mert ez az én ötletem.)

2016. szept. 7. 11:23
 19/20 anonim ***** válasza:

Jajj bocsi..nő vagyok én is, és előbb feltételeztem, hogy a női tagról van szó.

Na mindegy.


Háát amiket itt még leírtál, ez mind mind birtoklási vágy és ez sokkal rosszabb lesz összeköltözés után.

Menekülj! Nem vicc.


#15

2016. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek.
2016. szept. 7. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!