Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van jogom ilyet kérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom ilyet kérni?

Figyelt kérdés
A közeljövőben tervezzük a párommal az összeköltözést. Ő még a szüleivel él, én meg albérletben lakom és van egy lakótársam. Én régebb óta lakom itt mint ő, nagyon szeretem a lakást, én varázsoltam belőle otthont, a tulajt is nagyon megszerettem, jó a környék, szinte tökéletes. Nagyon szeretném, ha a párommal ide tudnánk költözni, de nem tudom megkérhetem-e a lakótársamat, hogy költözzön el, vagy mivel én szeretnék változást nekem kellene költöznöm? Szerintetek?
2016. aug. 28. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed, ha nem akar, akkor viszont azt tudomásul kell venni. Neki is ugyanolyan joga van ott lakni, mint neked, ha belemegy minden oké, ha nem, akkor nem kell harc, költözz el te.
2016. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem te vagy a tulaj igy nincs jogod eldonteni, kerni hogy ki lakjon es ki ne lakjon abban a lakasban. Megbeszelni, kommunikalni es kompromisszumra jutni ahhoz van.
2016. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1# nek igaza van. Kérdezd meg. Ha nem akar elmenni, akkor neked kell.
2016. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van, nem tartom pofátlanságnak se - de attól még kétesélyes a dolog. Ne legyél rá dühös, ha nem megy bele.
2016. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!