Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért rakják ki az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rakják ki az emberek facebookon hogy kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
Miért jó ez nekik? Azért hogy mindenki lássa milyen boldogak?
2016. aug. 28. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azért tettem ki, hogy lehetőleg elkerüljünk kínos félreértéseket. De csak részsiker, van aki nem nézi, van akit nem érdekel.
2016. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert konkrétan arról szól az az oldal, hogy megadj infókat, hogy kicsoda-micsoda vagy, és mik történnek az életedben :D akit ez zavar, az nem tudom minek van regisztrálva.

Amúgy nem tartottam olyan fontosnak, de aztán inkább kiraktam, hátha kevesebb, a facebookot társkeresőnek gondoló idióta írogat rám akkor.

2016. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 fru_ ***** válasza:
47%
Miért baj az, ha boldog valaki?
2016. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
10# akkor minek vagy fent? Engem meg ilyen emberek irritálnak akik játszák az agyukat de azért fent van. Én büszkén vállalom, hogy ki a párom és más boldogságának is tudok örülni. Engem érdekel és szívesen látom régi osztálytársak, ismerősök képeit, akár eljegyzésről, nyaralásról, esküvőről, babáról, gyerekről. Ha meg valakit nem érdekel ne nézegesse. A kérdésre válaszolva neked fáj az ha más boldog? Aki szerelmes az szereti világgá kürtölni. Neked ez probléma?
2016. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
#14, biztos, hogy nem lennék fent, ha lenne másik olyan webhely, ahol ennyire koncentráltan elérhető mindenféle információ. Személy szerint én azért regisztráltam, mert nem bírtam idővel-energiával, hogy 88 millióféle weblapot olvasgassak nap, mint nap + a rengeteg idő, amit a számomra szükséges információ keresésére fordítottam.. Teljesen másra használom a facebook-ot, mint a legtöbben, én tanulni járok oda. Ami a számomra szükséges információkon kívül esik, azzal egyáltalán nem is foglalkozom. (#10)
2016. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nemtudom. Nincs facebookom, de ha akarnám , akkor azèrt, h megmutassam, ő az enyem :)
2016. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!