Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hány évet vártatok egymásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évet vártatok egymásra külön élve, és működött-e, mikor összeköltöztetek?

Figyelt kérdés

Nem egyszer olvastam itt a gyakorin, hogy ha az embernek nincs pénze saját lakásra, és hitelt sem akar felvenni, mert az úgyis csak tragédiával végződhet(!), akkor inkább azt a módszert választották a párok, hogy huzamosabb ideig, akár évekig is a szülői háztartásban éltek, külön-külön, tehát nem összeköltözve.


Kibírja ezt a kapcsolat? Megéri a pénzgyűjtést?



2016. aug. 13. 02:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 23-at, ő 25-öt.
2016. aug. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
7 évet, és igen. De csak azért mert amúgy meg sülve-főve együtt voltunk (a gimnázium és az egyetem előnyei).
2016. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Külön-külön élni évekig nem kifizetődő. Én a helyedben albérletben oldanám meg a jelenlegi állapotot. Hidd el nem ugyanaz, ha csak "jártok" itt-meg ott alszotok. Amikor együtt kell rezsit fizetni és együtt kell megoldani problémákat az vagy jobban összekovácsol vagy nem működik és erre csak úgy jöttök rá, ha teljesen szülőmentesen éltek. Jó hatással lesz mindkettőtökre mert nemcsak egymást de saját magatokat is megismeritek és önnállósodtok ami a mai világban nem egy utolsó szempont. Ja, és, hogy kidobott pénz lenne? Hát nem mert ez a tanulópénz! Nem azt mondom, hogy 5 évig éljetek igy, de ha működik és jó is akkor saját lakást 2-3 év múlva még mindig jobb fizetni (ami egyszer ki lesz fizetve és a tiétek lesz) mint más zsebét tömni! De ingyen az életben semmit nem adnak! Lemondással jár minden. Ha nem jön össze akkor is nyertek rajta nagyon sok mindent. Pénzbeosztás, önnállóság, talpraesettség, hogy legközelebb mit, hogyan vagy nem csinálnátok. Puding próbája az evés! Jaaa és az sem jó, ha nagoyn sokat olvasgat az ember itt a neten mert sok az elkeseredett ember és az irigy. Ha neki nem jött össze akkor neked se? Minden kezdet nehéz de mindenhez kitartás kell ez mindig legyen előtted! Sok sikert!
2016. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

18 évesen jöttünk össze

már 7 éve várok rá

2017. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!