Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párotok titeket is állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok titeket is állandóan taperol?

Figyelt kérdés
A hátsó fertályomon ("pont ott") van egy kis bőrkinövés. A párom állandóan azt csiklandozza és már már az őrületbe kerget néha. Amikor rájön az ötperc, akkor folyton idegesít vele. Nem tudom mire vélni, hogy miért csinálja ezt.

2016. aug. 1. 16:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Jobb lenne, ha undorodna? Nem értem a problémát...
2016. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szerinted ki lehet bírni ezt az állandó csiklandozást, te bírnád?
2016. aug. 1. 16:16
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Magyarul a fenekeden van egy bőrkinövés. Miért nem mondod meg neki, hogy hagyja abba, mert zavar? Lehet nem is gondolja, hogy téged ez zavar.
2016. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
Rettenetesen csikis vagyok mindenhol, a párom meg mindig taperol. A vége mindig egy nevetve "verekedés", de imádom, hogy ilyen, az exeimnél utáltam, hogy alig érnek hozzám...
2016. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A melleimen a bimbókat is állandóan csipkedi pl. olvasás közben. Néha teljesen váratlanul ér, olyankor hirtelen felpattanok az ágyról.
2016. aug. 1. 16:28
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

Azt is szokta csinálni, imádom.

Jobb lenne, ha hidegen hagynád, és alig érbe hozzád?

2016. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Pl: Nekem hányingerem lenne a bőrkinövéstől, szerintem örülj, hogy a párod szeret...és elfogad ahogy vagy!
2016. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%

nem felpattanni kellene, hanem szólni neki, hogy hagyja abba.



amúgy nem, nem fogdosom állandóan a bnőmet, akkor meg főleg nem, amikor látom rajta, hogy nem esik jól neki. Bár én vagyok ódivatú, hogy szó nélkül is tudom mi van vele és odafigyelek ezekre az apróságokra.

2016. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

Just made my day :)


A nap problémáját hallhattuk.

Én szénné taperolom a csajomat, minden kis lyukába belenyúlkálok, akármit csinál épp, akármi van rajta.

Mi nem jönnénk ki jól úgy hiszem.

2016. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos, soha.
2016. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!