Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nehezebb lesz ha összeköltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezebb lesz ha összeköltözök a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

34 évesek vagyunk és szüleimnél lakok.

Barátnőm már össze akar költözni 3 év után, de kicsit félek a költőzéstől, mert eddig jól megvoltam így, hogy anyukámmal laktam. Félek hogy nehezebb lesz most.


2016. júl. 27. 21:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Fú, ez valóban nagyon gáz, konkrétan egy óriáscsecsemő vagy.. Az ilyen végtelenül önző anyákat is jól felképelném mondjuk, hogy ilyen életképtelen örök bébiket nevelnek fel, de az egy másik téma.


Igen, készülj fel, hogy sokkal nehezebb lesz, mert ha a barátnőd egy kicsit is értelmes, nem fog semmit a s-gged alá tenni, hanem igenis meg kell majd mozdítanod a füled botját és ki kell venned a részed a házimunkától elkezdve a főzésen át az ügyintézésig, mindenben.


Ha ez nem felel meg, akkor maradj csak anyuci mellett még 20 évig, nem kötelező, hogy párkapcsolatban legyél és elvegyél x évet valami szerencsétlen életéből feleslegesen. Senki nem akar 30+-os óriáscsecsemőt örökbefogtadni hosszú távon.

2016. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi 28 évesek voltunk mikor külön albérletbe jöttünk bevallom az nekem is fura volt saját háztartást vezetni egy időbe hasonlította a főztömet a nagyiéhoz de erről már leszoktattam a másik rigojája ,hogy a zoknit gombocba kell elrakni a fiokba nem tudom ez másnál hogy megy :)
2016. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igencsak trollnak látszol. És csak remélni tudom hogy az is vagy
2016. júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem is az a baj, hogy felnőtt férfi létedre otthon laksz, mert így legalább tudtál félretenni (ugye dolgozol és van megtakarításod? Mert más mentséged nem lehet). De basszus a barátnődnek is birka türelme van. Tudod ki várna egy évnél tovább ennyi idősen hogy hajlandó legyél felnőttként viselkedni. Anyádnak meg gratulálok. Csak az ilyen anyuka abba nem gondol bele, hogy mi lesz azzal a szerencsétlen kisfiával ha ő már nem lesz.
2016. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

12 es. A zoknit nálunk is gombócba kell eltenni. Mi így szoktuk meg.


Kérdező.

Mi az hogy könnyebb volt anyukával lakni ? Miért ? Spóroltál arra az életre amit majd külön élsz ? Mert akkor oké.

Vagy azért mert anyuka kinyalta a s.gged és neked otthon semmit sem kellett csinálj ??

Nos tudd hogy hatalmas változás lesz csak a pároddal ketten élni már ha ő egy talpra esett csaj. Akkor neked is jut házimunka stb.

De az hogy 3 évet várt..hmm. fura.

Remélem lesz annyi esze hogy nem tesz a s.gged alá mindent. Nőlj már fel. Tiszta szánalom vagy.

Van egy ismerősöm. Szembe lakik anyukával. Amíg ő dolgozik anyuka mos vasal főz néha takarít. Mondanom sem kell hogy csak szex partnerei vannak. Közel 40 éves. Senkinek nem kell egy óriás csecsemő.

Képzeld a nők olyanok hogy melóból haza érve is csinálják az otthoni dolgokat. Ha szülőkkel élnek ha egyedül. Csak a csírák olyanok hogy anyukával élnek és meló után nekik semmi dolguk. Vannak pasik is nők is ilyenek. Az mind életképtelen.

Ha kell nő és kell a szex akkor nőlj fel hozzá..

2016. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Most fogjátok megismerni egymást igazán :)
2016. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!