Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti belemennétek az összeköltöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek az összeköltözésbe igy?

Figyelt kérdés

Picit a háttérről.Próbálok nem részlehajlóan irni.1.5 éve vagyok együtt a párommal. Gyerekei 4,6 évesek az enyémek 20,14.Az övéi későn születtek ennyi. Nehezen költözünk össze a következők miatt:1: Ahogy nálam lakik öt -hat napot rögtön kibukik egy - egy probléma .Miért jön be a cica? Miért csapja be a fiam a microt? stb.stb.Ha az ő gyerekei jönnek mi mindig alkalmazkodunk hozzájuk. Hozzáteszem hogy szeretem őket hibájukkal együtt. Neki az én gyerekeimmel nincs gondja a köszönésen kivül ami forditva nem igy van.

2 A volt feleségével nehezen hat hónap alatt és számtalan veszekedést átélve egyezett meg a láthatás fixálásáról.Szerintem az nem normális hogy nem látjuk előre a hetünket nem tervezhetünk. Következő zajlott. Héthőn megbeszélték hogy majd beszélnek a héten hogy melyik nap a jó.Kedden hogy talán a csütörtök. Majd csütörtökön az hogy jobb a volt asszonynak a péntek. Élhető ez igy ? Nem .AZ ÉN PÁROMNAK AZELŐTT MINDEGY VOLT EGYEDÜL ÉLET ÉN TUDOM DE MA MÁR NEM SZINGLI. AZTÁN HA NEM HIVTA AZ ASSZONY KÖLDTE A KÉPEKET .GYEREK EZT RAJZOLTA , ÚJ CIPŐ STB.STB. PEDIG NEKI IS VAN PÁRJA .A párom szerint ez igy normális hiszen a gyerek minden pillanatában részt akar venni.

Az én gyerekeim megszólásával kapcsolatban azt a válazt adta hogy nem lenne ilyen feszült ha ideköltözhetne mert igy mindig cuccolnia kell. Hol ez marad otthon hol az . Futkározik egyik lakástól a másikig.Ja és hogy több pénzünk lenne ha kiadhatná a saját lakását. Ti mit tennétek a helyemben?


2016. júl. 18. 09:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem az én gyerekeim nagyon türelmesek nem hőbörgős tipus egyik se. A baj az ha szól azt nem megfelelő hangnemben teszi.De szerintem szólni se kellene ilyen apróságok miatt. Az ha az övéi nálam vannak és reggeltől estig orditanak rohangálnak azt mosolyogva kell nézni mert ugye most vannak itt.
2016. júl. 18. 09:17
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


23/F

2016. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék bele. De ez személyes véleményem.

De megpróbálni megpróbálhatjátok. Lehet összecsiszolódnátok teljesen.

2016. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is igy látom .
2016. júl. 18. 09:26
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Az idősebb gyerekek életkorából kiindulva kb. 40-esek lehettek, ha jól tippelek. Annyi idősen én már senkivel nem akarnék összebútorozni, ha addig nem sikerült. Szüleimből, idősebbekből és hasonló korúakból kiindulva az idővel az ember csak rugalmatlanabbá válik. Szüleim lépcsőházában él egy nő, már unokái is vannak, a férjével anno nagyon megjárta, aztán lettek kapcsolatai, de mostanra úgy van vele, hogy ő férfival még egyszer soha többé nem költözik össze kapcsolatban sem, így neki jobb.

Kollégáim között is akad hasonló korú pár, külön élnek, már egyik sem akar összeköltözni.

Abból, amit látok, és ahogy a te kifejtő részedet olvasom, én nem költöznék össze. Meg lehet ugyan próbálni, ha szeretnétek, de a gyerekek szempontját is figyelembe kell venni. A nagyobbak problémás időszakban vannak életkoruk miatt is, amikor a pályaválasztás, továbbtanulás, karrierépítés is a vállukra nehezedik, egy rakás elvárás, plusz még ez is. Oké, ne csapja be a mikró ajtaját senki, mert nem tesz jót a gépnek, de ez a legkevesebb, és ha nincsenek jóban, dacból is be fogják csapni, csak bosszantásból, ha látják, hogy lehet ezzel hergelni a másikat, akit nem bírnak. Nem hiányzik plusz feszültség szerintem.

2016. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Direkt sose csapták be de szerintem ez amúgy is banális dolog.A gond az hogy igy két lakást kellene neki finanszirozni. Hitelei vannak fizeti a gyerektartást stb. Szóltam neki hogy adjon bele amikor nálam van de állitólag igy nem tud.Ezért javasolta azt hogy költözzünk össze ugy tudna adni.Én nem tartom el az tuti.
2016. júl. 18. 10:32
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kifogás szagúnak hangzik. Több lesz neki, ha összeköltöztök, vagy hirtelen nem lesz hitele?
2016. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát persze hogy több. Most hogy igy irogatunk kezd világossá válni hogy talán neki kellene teperni és nem nyavajogni a semmin. Én vállalom fel a két kisgyerekét holott én már felneveltem kettőt ( az egyiket még nem teljesen ).Megszabadulna a paneltől úgy hogy egy tágas kertesbe költözne. csúnyán szólva ott meg kész pics ameleg málé várná sőt az hogy vigyázba álljon a két fiam.nevelhetném a gyerekeit ha éppen anyuval nekik úgy jó. Minden szavatokat köszönöm!!!
2016. júl. 18. 10:58
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért jutottunk el ide mert kb . egy éve szóltam neki hogy ha itt szeretne enni (naponta főzök ami nem kevésbe kerül ,néha többfélét is )akkor szálljon be anyagilag. Ha hoz este egy doboz teát az nem fedezi azt hogy nálam eszik iszik zuhanyzik stb.Hát nem tetszett . Azt mondta hogy hoz ő annyit amit megeszik :-))))
2016. júl. 18. 11:11
 10/15 anonim ***** válasza:
No, én összeírnék egy mérleget, mibe kerültetek eddig egymásnak és mit spóroltatok eddig egymáson. :-) Ha úgy érzed, kihasznál, el kellene gondolkodni úgy egyáltalán a folytatáson is, hogy van-e értelme.
2016. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!