Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek egy gyerekes pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy gyerekes pasival?

Figyelt kérdés

Már több mint 5 éve együtt vagyunk de folyamatosan azt érzem, hogy olyan vagyok mintha az anyja lennék. Dolgozom, mosok, főzök, takarítok, kaja ki, kaja be. A háziállatokat szintúgy egyedül intézem.

Sokszor ki szokott belőlem jönni hogy ez engem zavar, de ő erre csak ordít, mint a sakál meg elékezd másról beszélni, hogy az érzelmi kapcsolat meg milyen lapos vagy miért vagyok lusta vagy bármi csak ne ővele kelljen foglalkozni. Én meg hiába mondom hogy engem leterhel a dolog, nem akarja megbeszélni. Mit tehetnék? Egyébként jó ember, szeretem, de ez nagyon zavar...



2016. júl. 16. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor nevelgesd életed végéig.

Majd a gyerekeddel is ennyit foglalkozik.

Amugy meg önző és lusta.

Ha nem lehet megbeszélni vele akkor folytatni sem érdemes.

2016. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te választottad. Ha nem tetszik, válassz mást, vagy változtasd meg! :)
2016. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor veszekedtek és ő elkezd ordítani, én a helyedben odamennék hozzá, megölelném és megpuszilnám, hogy jól van kisfiam. Anyuci itt van és nincsen semmi baj. Majd elővenném a cumisüveget, hogy biztos éhes a kis drága baba, és anyuci szépen megetetné.
2016. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Jobb lenne otthagynod, de úgyse fogod, mert ahhoz túl jól néz ki.
2016. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Segítek. Ha gyereketek lesz, akkor sem fog többet segíteni. Egyedülálló anyuka leszel valójában 2 gyerekkel. Ha ezt szeretnéd, hajrá. Ha nem, hát kuka.

Ha eddig nem változott, ezután sem fog.

2016. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyeneknek hogy van barátnője? Én kimosok, főzök magamra,dolgozok, semmi. Ilyen hisztis kis fióknak meg van barátnője. Majd ha lesz gyereketek is, (bár remélem annyi eszed van kérdező,hogy tőle nem lesz), őt is majd nevelheted egyedül.
2016. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy amúgy jóember....Hol látsz Te ilyet...Ez egy önző dög. Egy here.

" kaja ki kaja be" de egy kedves szava sincs....Én biztos nem főznék rá...Tartsd már magad annyira értékesnek, hogy nem pazarlod el az életed egy ilyen alakra.

2016. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján csak púp a hátadon.

Vannak jó, szeretnivaló emberek a felnőtt, talpraesett férfiak között is. Ha ilyet szeretnék, inkább szülök egyet.

2016. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Videld el vagy dobd ki. Megváltozni nem szoktak. De ne panaszkodj!!!
2016. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Küld vissza az anyjához, nevelgesse az.

Én is azt tettem, két gyerekkel és életem legjobb hibajavítása volt.

2016. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!