Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kizárólag férfiak válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólag férfiak válaszát várom. Az alább felsorolt külső megjelenéssel kapcsolatos dilemmákat hogy viselitek a párotoktól?

Figyelt kérdés

1. Hagyja nőni a nemi szőrzetét, és csak akkor szedi le (igaz olyankor gyökerestül, nem pedig borotvával) csupaszra az egészet, mikor már kezdene göndörödni.

2. Nem szőrtelenít a lábán és karján egyáltalán. A szőr csak közelről látszik és csúnya, mint utcán szembejövő emberen nem észrevehető.

3. Színes festékkel dobja fel természetes színű hajának egy részét. Pl. kékkel, vagy lilával, stb.


2016. jún. 17. 01:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Első esetben ha már göndörödik az nem tudom mekkora de ha nagyon nagy az egy kissé már zavaró lehet, nagyjából szerintem olyan 1-1,5 centiig nem lenne vele semmi bajom. Utána is elviselném de szerintem ha rövidebb vagy ha nincs akkor könnyebb tisztítani is.


A többivel pedig abszolút semmi bajom. Inkább ez, mint a rajzolt szemöldök :D

(26f)

2016. jún. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Hogy a lábát nem szőrteleníti nekem teljesen elfogadhatatlan. Így hozzá sem érnék. Mert ha egyébként szokta de pont nem volt rá ideje és már elkezdett nőni, akkor ok, nem rugdosom ki az ágyból. De hogy egyáltalán ne szedje le, na azt ne már.

A színes haj attól függ hogy áll neki...láttam igénytelen színes tincseket már lányokon, de láttam egyszer egy nőt akinek kékesfekete volt a haja és gyönyörű volt.

Hogy nem mindig sima a puncija az is beleférhet, attól függ mennyi ideig szőrös. Mert ha mondjuk 3 hétig szőrös és csak egy hétig sima az úgy gáz azért. De fordítva még elmegy.

Nekem egyébként egyiket sem csinálta még a barátnőm. Mindig sima a lába, a puncija (10-ből 7 alkalommal tökéletesen sima), a haja pedig természetes szőke.

2016. jún. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

1. Nem szedi le egyáltalán a szőrzetét odalent. Mert egyrészt nem áll be a divatmajmok közé akik ezt tartják trendinek. Másrészt neki így kényelmes. Harmadrészt én magam is így szeretem. Szerintem természetesen a legszebb, és így nőies a nemi szerve. Nem agyon borotválva vagy gyantázva. Engem a kopasz punci nem egy nőre emlékeztet, hanem egy gyerekre, egy éretlen kislányra, akinek még nem való szex. Számomra az ilyen nem vonzó. Amúgy sem sűrű neki, és kb ugyanolyan világos mint a haja, mert természetes szőke.

2. A láb és hónalj szőrtelenítés zavarna, ha nem lenne. A lábát szőrteleníti minden fürdéskor, és a hónalját is. Illetve hetente formára szedi a szemöldökét, ami szép keretet ad a szemének. A karját nem, mert szőkék a szálak, és amúgy is ökörség kart szőrteleníteni. Szerintem, és szerinte is. Engem nem zavar, őt nem zavarja, az meg nem érdekli, ha másnak nem tetszik.

3. Én utálom a festett hajat, de ő nem is festi. Soha nem tette, már az előtt sem, hogy megismertem.

2016. jún. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1: Nem tudom. Nekem még nem volt szerencsém szőrös puncihoz. Azt viszont határozottan állítom, hogy a legrosszabb amikor borostás. Gondolom nem kell elmagyarázni, hogy miért.

2: Hát, ez attól függ, hogy mennyire szőrös. Ha nagyon, akkor zavarna, mert ne legyen azért nálam szőrösebb.

3: Ezzel én oké vagyok. Csak ízlésesen legyen megcsinálva.

2016. jún. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Jól. Szeretem a változatosságot.
2016. jún. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

öreg is vagyok, meg szeretem is... szóval Q_vára nem érdekelne egyik se.

Többet jelent nekem, mint a szőrei, meg azok színe, hossza.

2016. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

1. igénytelen

2. igénytelen

3. nem tetszik, de elviselhető

2016. jún. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az 1-el nincs semmi bajom. Ő dolga. De a 2-es és a 3-as....háááááááát az azért már sok. 33/F
2016. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

1.,2. igénytelen és van ötperce,hogy elhúzzon a lakásomból,igénytelen embert nem tűrök meg magam mellett fél percig sem.

3. szerintem gáz,és tönkre vágja a haját.Qva gáz.

2016. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
A hajaval bezzeg torodik,bar ezek a szines tincsek benne...hat nem is tudom...A nem szortelenites foleg labon es puncinal is csak idonkent kizart,hogy erdekelne egy ilyen csaj.
2016. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!