Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés elején hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés elején hogyan oldotáttok meg a pénz kérdést?

Figyelt kérdés
Összeköltözés elött állunk én megnondtam a páromnak hogy legyen közös kassza,azt mondta próbáljuk meg. De nem tudom hogy fog ez igy müködni kicsit beparáztam a dolgoktol 23L
2016. jún. 5. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Úgy, hogy nincs közös kassza.
2016. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

A közös költsegeket nagyjabol fele/fele aranyban fizetjük. Bevasarlasra is minden honap elejen ugyanannyit dobunk be a közösbe. Ha eppen keves, akkor valamelyikönk vagy mindketten potoljuk, ha marad, akkor az megy a nyaralasi kasszaba. Most mar 4 eve elünk együtt es remekül müködik. Egyikönk sem az a tipus, aki tizedesvesszöre pontosan kiszamolna vagy azt nezne, hogy most eppen ki mikor adott bele egy kicsivel többet.


Ezen kivül mindegyikönknek megmaradt a maga külön szamlaja. Azert a nagyobb kiadasokat megbeszeljük, esetleg közösen szerezzük be (pl. fürdöszobarenovalas) es nem kapok dicseretet, ha megint veszek valami több szazezres cuccot a motorhoz, de fontosnak tartom, hogy mindenkinek meg legyen az anyagi függetlensege. Egyikönk sem erzi azt, hogy a masik kihasznalja es egyikönk sem keri szamon a masikat, hogy a megmaradt penzeböl mit vesz. A teljesen közös kasszat egyikönk sem tartja jo ötletnek. Pl. karacsonykor, születesnapkor ezt hogyan lehetne kezelni? "Akkor most te is es en is kiveszünk X összeget es meglatjuk, ki mit kap belöle!?"

2016. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Már azóta közös minden hogy összejöttünk, 1. naptól kezdve, hiszen egy pár vagyunk, nincs olyan hogy enyém-tiéd, hanem közös van. Nem nagyon értem te mitől parázol? Hogy nem ad majd pénzt vagy mi? Ha nem ismered eléggé ehhez akkor még ne költözz vele össze.
2016. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én attól parázok,hogy fog e müködni az együttélés nem a pénz miatt köszönöm a válaszokat
2016. jún. 6. 09:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Külön kassza! Nagy felelőtlenség rögtön a közös, alig ismeritek egymást...
2016. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!