Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen érveket tudtok mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érveket tudtok mondani, amivel rávehetném a barátnőmet hogy a szüleimhez költözzünk?

Figyelt kérdés
31 évesek vagyunk és 2 éve vagyok egy korombeli nővel. A barátnőm már össze akar költözni. Én mondtam neki hogy költözzön hozzánk. én a szüleimmel lakom. De ő külön albiba szeretne menni. Én nem akarok szüleimtől elköltözni és szerintem jobb ha velünk laknának a szüleim is. Egy kis külön lakrész lehetne a miénk, így sokkal egyszerűbb lenne
2016. máj. 31. 23:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

soha nem mennék a Maldív szigetekre olyan áron 2 hétre, hogy a maradék 50 hetet az anyósommal egy fedél alatt kelljen tölteni :-)

Én még a saját anyámmal sem bírok meglenni, nemhogy anyóssal...

2016. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

20, 21 hozzászóló,

Nálatok a pont, teljesen egyetértek.

2016. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Óóó etessétek csak. Én mindig jót mulatok ilyenkor a kérdező hozzászólásain. :D
2016. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én elszégyellném magam, ha ennyi idősen anyukám főzne, mosna rám, mert gyereknek érezném magam.

Még ha otthon is lakok, ezeket én is megtudom csinálni, persze tudom, hogy szívesen megcsinálja, de ilyen idősen már kihasználásnak érzem, és élősködésnek, hogy ugyanúgy ugráljon körülöttem mint kiskoromban.

Gyűjteni lehet otthon, de az szerintem a barátnőd önbecsülésének sem tesz jót, hogy sehogyan sem tudtok önállósodni. Mert ez nem önállóság.

2016. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ajjajj... Vedd el akkor az anyukádat. Szánalmas.. Legyen jó a kapcsolat a szülökkel de élje mindenki a maga külön életét. Tudod magánélet... Felnőtt emberek szeretnek külön háztartást vezetni, maguk csinálni a dolgukat. De ha neked erre nincs igényed....
2016. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, önálló vagy... De készülj fel hogy anyucival mész a Maldív szigetekre mert nem lesz olyan nő aki ebbe belemegy. Ha igen akkor meg is érdemlitek egymást. Aztán majd győzze teleírkálni az anyós témakört 😁 Az még oké hogy eddig ott laktál, spóroltál de ideje felnőni.
2016. jún. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!