Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen érveket tudtok mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érveket tudtok mondani, amivel rávehetném a barátnőmet hogy a szüleimhez költözzünk?

Figyelt kérdés
31 évesek vagyunk és 2 éve vagyok egy korombeli nővel. A barátnőm már össze akar költözni. Én mondtam neki hogy költözzön hozzánk. én a szüleimmel lakom. De ő külön albiba szeretne menni. Én nem akarok szüleimtől elköltözni és szerintem jobb ha velünk laknának a szüleim is. Egy kis külön lakrész lehetne a miénk, így sokkal egyszerűbb lenne
2016. máj. 31. 23:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
10-es mesélj! :-)
2016. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Te fordítva vagy bekötve!

Nem azon kéne munkálkodni, hogy egymás nyakára költözzetek, hanem azon hogy külön a szülőktől!

2016. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
te beteg vagy
2016. jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ti bolondok vagytok. Tudjátok mennyi egy albérlet. 60 ezer ft felett van pesten ha ezt a pénzt félre tennénk akár a maldív szigetekre is mehetnénk nyaralni.
2016. jún. 1. 06:52
 15/26 anonim ***** válasza:
#14 itt feleslegesen jössz ilyen érvekkel, ahol az emberek pénzügyi műveltsége 0 (mint ahogy a tied is, hiszen az így megtakarított pénzt egyből fogyasztásra költenéd :). Az emberek imádják elkölteni a pénzt az önállóság oltárán, a vége meg persze az, hogy így is úgy is függni fognak valakitől.
2016. jún. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
15. Több millió ft van félre téve mert nahxob9spórolós vagyok mindent félreteszek. Ha most önálló felnőt érett tökéletes férfi lettem volna és laknék egy albérletbe fele ennyi megtakarított pénzem lenne.......de nem baj mert legalább önálló vagyok ez a lényeg.....
2016. jún. 1. 07:25
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Stilusabol es a csepegtetett infok mennyisegebol kifolyolag, tapasztalataim szerint ez 99%ban kamu kerdes. Ne etessetek a trollt ;)
2016. jún. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen sok pénzed van, miért nem vesztek egy saját lakást? Anyóssal lakni sok konfliktust szülhet. Adsz haza pénzt a szüleidnek az ott lakásért? Mert ha úgy spórolsz, hogy nem adsz haza semmit, de anyuék hűtőjéből eszel,és a rezsiköltségbe sem szállsz be, akkor csak egy élősködő vagy, aku csak a szülei kárára spórol. Nőjj fel. Állj a saját lábadra. Tartsd el magadat.
2016. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Troll valóban, ne pazaroljatok rá energiát!
2016. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nincs azzal szerintem probléma ha szülőknél lakik az ember akár még 31 évesen is, amíg egyedül teszi ezt. Mi is úgy költöztünk össze a vőlegényemmel anno, hogy mindketten otthon laktunk, viszont fel sem merült bennünk, hogy odaköltözünk bármelyikünk szüleihez, mert akkor az nem arról szólna, hogy együtt tudunk-e lakni, hanem, hogy a költöző fél, hogy alkalmazkodik a kedves mamához. (a saját szüleinkből indulok ki, anyáink tűz és víz, és emiatt nehezen ment volna az alkalmazkodás a költözőfélnek, mert rövidtávon mindketten tünemények, de hosszútávon... uhh...) Ráadásul szerintem nincs olyan valamit is magára adó nő, aki hagyná, hogy egy idegen nő mossa a szennyesét. Engem a hideg rázna, hogy a vőlegényem anyja mossa a használt bugyijaimat vagy a csipkés holmijaimat, amit a pici fiának veszek fel a hálószobában... Arról nem is beszélve, hogy teljesen más ízlésvilág szerint főzünk. Valamint kedves kérdező a legtöbb nő számára a konyha szent és sérthetetlen, oda más nem vérrokon nő nem teheti be a lábát és egy meny bizony nem vérrokon.


Így én megértem a barátnődet, hogy nem szeretne a szüleid nyakára költözni főleg, hogy még ki sem próbáltátok ti ketten tudnátok-e együttélni. (mert az megint más tészta ha esetleg már régen együtt éltek de valamiért pl felújítás, lakáscsere - eladtad a régit, de az újat még nem sikerült átvenni - miatt odaköltözik az ember ideiglenesen)


Ha meg több milliód van, akkor miért nem veszel saját lakást? Ha nem jön be az együttélés és szétmentek, akkor meg maximum kiadod albérletbe és visszamész a mamához lakni.

2016. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!