Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Párommal másfél éve vagyunk lassacskán együtt én albérletben lakom ő még a szüleinél.Mindketten egyetemisták vagyunk. Sajnos a családi viszony náluk nem túl rózsás a szülei folyton veszekednek egymással is és vele is. Sokszor mondja ilyen alkalmakkor hogy alig várja hogy elköltözzön itthonról, meg hogy tulajdonképpen már anyagilag is simán áll úgy, de arról még nem tett említést, hogy esetleg velem tervezné az együttélést nem igazán tervezget. Egyik ilyen alkalommal már én sem bírtam tovább mondtam neki hogy pár hónap múlva muszáj leszek elköltözni mert a tulaj vissza akar költözni az albérletbe mi lenne ha együtt mennénk máshova. Erre hirtelen csak annyit mondott hogy ezt most rögtön nem tudja megválaszolni időt kér, de már lassan egy hónapja kérdeztem tőle és még mindig semmi válasz. Kicsit félek hogy azért nem válaszol mert nem akar megbántani vagy nem is tudom. Szerettem volna megvárni míg ő hozza fel ezt a témát de hát végül is nem úgy jött ki. Én vagyok egyébként a lány. Szerintetek nem gáz hogy én álltam elő ilyesmivel?
2016. máj. 2. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, az a gáz, hogy ő másfél év után se tudja, akar-e veled lakni vagy sem.
2016. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kéne beszélni hogy egyáltalán mik a tervei. Sok pasi mondogatja hogy elköltözik otthonról, mert épp vita volt, aztán a mamahotel azért mégis jó...
2016. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én megmondanám, hogy most akkor vagy összeköltözünk vagy vége. Szerintem 1,5 év már bőven elég idő, hogy valaki eltudja dönteni, hogy mit akar. Ő azért nem dönt, mert egyenlőre kényelmes neki így. Van egy csaj, akiért nem tartozik felelősséggel és ingyen dughatja. Kell ennél több?
2016. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, hogy te hoztad elő ezt, de az viszont egyértelmű, hogy ő nem akar veled élni. Különben rég igent mondott volna. Érdemes lenne elgondolkodnod van e így közös jövőtök, hogy meddig akar járogatni?
2016. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg az albérlet felét sem szeretné fizetni,inkább hallgatja a veszekedést még egy kicsit.
2016. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!