Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Dohányzok, de a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzok, de a barátnőm nem szereti?

Figyelt kérdés
Nem is tud róla , rendszerint nem veszi észre mert akkor nem csinálom ha vele vagyok illetve találkozok . Ez továbbra is így lehetne, de zavar hogy "nem tudja". 2 éve vagyunk együtt , hogyan mondjam el neki anélkül hogy bármi problémát okoznék a kapcsolatunkban ezzel ? Kérlek segítsetek. Nagyon határozatlan vagyok ebben az ügyben

2016. ápr. 30. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Eleve hazudtál neki, tehát jogos lesz a felháborodása, hogy miért nem közölted vele és miért sunyin titokban dohányoztál!


Közöld vele nyíltan és őszintén, aztán majd kiderül, hogy együtt maradtok-e vagy sem!


A hazugság így is, úgyis hazugság!

2016. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Állj elé és mondd,h tartozol egy vallomással: néha rágyújtasz.
2016. ápr. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ez para. Attól függ mennyire nem szereti, illetve lemondanál-e róla a kedvéért. Ha tudja előre, lehet össze se jött volan veled.
2016. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szokj le.

Én is leszokóban vagyok.

Sokkal jobb, ha nem cigizel, kivéve, hogy szétb.asz az ideg!!!

2016. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, hogy 2 éve jártok és azóta hazudsz neki. Ebből jól már nehezen jössz ki. Én sem szeretem a dohányosokat, de jobban zavarna hogy csak most derült ki, úgy érezném becsaptak.
2016. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat. Ő az akiért megeri, nem akarom hogy ugy erezze becsapom. Leszokom, már 1 honapja nem gyújtottam, de kivancsi voltam mas is járt e hasonlo cipoben
2016. ápr. 30. 23:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudja? Dehogynem tudja, nem hülye ő.

Minden cigista büdös, hiába fúj magára 15 liter deót, meg rágózik ezerrel.

A haja, a körme, a ruhája, a szája... mind-mind elárulja őt.


Egyébként én elhagynálak, és azért, mert folyamatosan hazudsz nekem.

2016. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

Ha húsvét előtt kérdezted volna, jó lenne ez a rögtönzött locsolóvers:


Zöld erdőben jártam, rá kellett gyújtanom

Cigi nélkül Babám, a porzó tüdőm fujtatom

Bizony mondom néked, ha kéred, leszokom

Ha te is hozzájárulsz 's naponta leszopol

...ja, és szabad-e locsolni?

2016. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem 2 ebe dohanytom, talan 3 hete, par alkalommal. Csak hogy ezt is felek elmondani
2016. máj. 1. 21:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Én tuti kiszúrnám, erre nagyon érzékeny vagyok, akkor is ha valaki napok óta nem gyújtott rá, érzem és nem veszek részt passzív dohányzásban! Nem tudom elviselni.

Jól nem jössz ki, hisz hazudtál, nincs garancia rá neki hogy másban nem tetted és arra sincs garancia hogy emiatt nem hagy el.

Az őszinteség pár percig fáj, a hazugság mindig kínozni fog.

2016. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!