Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Titeket zavarna valamennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna valamennyire ha a párotok így elmenne?

Figyelt kérdés
Ha elmenne a barátnőtök pl egy főző tanfolyamra ahol lehet hogy ő lesz csak egyedül nő? Nem zavarna titeket ha mondjuk lenne 9 férfi és max 2 nő hogy ott főzöcskéz a párotok több fiu között?
2016. ápr. 25. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem, nem zavarna. A kapcsolat alapja a bizalom...

Ha a munkahelyén szinte csak férfiak dolgoznának, ott is mondjon fel?

2016. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem zavarna. És piszkosul frusztrált lennék, ha a páromat zavarná, hogy én több férfi közt egyedül vagyok nő.
2016. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már miért zavarna?
2016. ápr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én vagyok a nő, bátorkodom a párom helyett válaszolni. Nem, nem zavarja. Nekem a munkahelyem ilyen, mérnök vagyok, férfiak közt dolgozom. Nem feltételezi rólam, hogy dugni járok oda.


A kérdésben vázolt esetben sem értem a problémát, mit gondol a pasi? Hogy majd két csirkeszárny kirántása közben a közös konyhában az oktató orra előtt felteszik a pultra a barátnőjét és kilencen végigdugják???

2016. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a barátnőm egy főző tanfolyamra elégülne ki azon néznék egyet
2016. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jeezusom....:'D
2016. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D Főzőtanfolyam. Örülnék neki, ha ilyennel köti le magát, nem valami őrültséget talált ki. Örülj neki, hogy nem masszírozni tanul, ott egymáson gyakorolnak. OMG!!!!! Hozzá is érnének! Legyél kevésbé féltékeny.
2016. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Shaddark ***** válasza:
100%

Nem zavarna.

Az igen ha a párom ok nélkül féltékenykedne ilyenkor, komolyan átgondolnám hogy folytassam-e a kapcsolatot.

2016. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%

Főző tanfolyam?????

Anyuka, apuka, anyósjelölt, barátnő, stb. Ezektől mind meg lehet tanulni főzni! Sőt, magadtól is próbálkozhatsz!

Ezért elmenni kiéhezett kanok közé, már ne is haragudj...!

2016. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarná. Akit ez zavar az kb betegesen féltékeny. De legalábbis kezdődik!
2016. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!