Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan nő, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akinek a párja nincs rákattanva a számítógépes játékokra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen el nem tudom képzelni, mit csinál egy férfi otthon, ha nincs ráfüggve a játékokra. Párom munka után játszik, egészen hajnali 2-3-ig hétköznap, ami elég kiábrándító számomra, így kíváncsi vagyok, mit csinálnak munka után azon férfiak, akiknek más hobbijuk van. Több időt töltenek a párjukkal? Közös programokat csinálnak? A mi napunk úgy néz ki, hogy én a hobbijaimmal vagyok elfoglalva, ő meg játszik. Kezdem unni.
2016. ápr. 5. 22:57
1 2 3
 11/30 Noblesse Oblige ***** válasza:
51%

Mi minden nap megbeszéljük a nap eseményeit.

Ha én jövök haza munkából este, akkor kijön elém.

Rendszeresen eljár küzdősportra.

Sokszor elmegyünk sétálni és órákig beszélgetünk.

Vagy csak szexelünk.

Szeretünk társasozni is.


De olyan is van, hogy én is a gépemmel vagyok elfoglalva meg ő is a sajátjával.

2016. ápr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

En meg eppen olyan pasit szeretnek, akivel lehet jatszani. Szerintem tok jol elrohognenk rajta :D egyedul mar neha unalmas, de engem abszolut ki tud kapcsolni.


23L

2016. ápr. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Kettőnk közül inkább rám jellemző. Párom ha hazajön ált. leülünk beszélgetni, ha főzök besegít, mavskázunk. Van hogy leül a gép elé, de nem játszik, házakat nézünk mert már mennénk az albérletből. Van, hogy TV-t nézünk vagy olvasunk. Vagy takarít, nem kell kérni, magától elmosogat kitereget stb. általában közösen csináljuk ezeket is. Neki elég aktív a társasági élete is. És időnként hétköznap is van valami közös program. Tegnap pl megvárt a munkahelyen előtt és beültünk egy kellemes pub-ba.
2016. ápr. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Költőnő? ***** válasza:
Törekszünk az egyensúlyra. Mindketten szeretünk a gépen szüttyögni, úgyhogy javarészt együtt játszunk vagy filmezünk. Havonta, kéthavonta egy mozi és vagy kajálás vhol. Most meg már hogy jön a jó idő; csomó outdoor progi van.
2016. ápr. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Exem is ilyen volt. A nap felében játszott a másik felében aludt, kétnaponta lement a kondiba 1 órára. Rám így semmi ideje nem maradt szegénynek...

Jelenlegi párom a mobilját nyomkodja állandóan, de legalábbis a kezében kell legyen mindig. Ő dobol egyébként egy zenekarban, ehhez kapcsolódóan zenét szerez, gyakorol.

Ezen felül a kutyákkal foglalkozik, tanítja őket, besegít a szüleinek a kertes ház körül pl.:kertet ás, lapátol, füvet nyír, fát vág.

Netezni persze ő is szokott, de nem játszik, inkább érdekes youtube videókat néz, zenét hallgat, filmeket keres, vagy facebookon beszélget a barátaival.

2016. ápr. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Az én párom szokott játszani. :)


Hétvégén, ha nincs más dolgunk, akkor is szokott, de általában közös programjaink vannak. Engem nem zavar, de nem is viszi túlzásba.

2016. ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom nagyon is szeret gamelni, de normális mértékben, ugyan hajnali 2-3ig ő is eljátszogat hétköznap este, de minthogy én 11 és éjfél között megyek általában aludni, ez teljesen rendben van számomra. Miután hazaérünk, akkor vacsizunk, filmet nézünk, esetleg szexelünk, fürcsizünk együtt, csomót beszélgetünk, de van, hogy megbeszéljük, ő játszik (vagy programozgat, mert neki ez nem csak munkája, hanem hobbija is), én meg a magam kis laptopján elszöszölök. Mindkettőnknek szüksége van néha ilyen pszeudo-egyedüllétre, jól esik, ha van, amikor csak magunkkal foglalkozhatunk (nyilván munka közben hiába a számítógép és a nethozzáférés, ez elég korlátozott mértékben valósulhat csak meg :D ). Hétvégente egyébként engem is bevon pár játékba, vannak olyanok, amiket ketten is lehet játszani, vannak olyanok, amiket önmagában nézni is érdekes, és pl hétvégén ezekkel nagyon jól elütjük az időt. Meg sétálunk, kirándulunk néha, tehát ilyen laza programok.


Számítógépes játékok mellett is lehet normális párkapcsolatot fenntartani, de tény, ha valaki szeretne a hobbijával foglalkozni, a napból csak korlátozott mennyiségű idő jut rá. Érdemes átbeszélnetek a kérdést.

2016. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Exemmel mikor voltam napi 5-6 órát simán letoltam. Volt, hogy barátnőm helyett inkább a gép előtt ültem. Ez nekem természetesnek tűnt mert a barátaim is ezt csinálták. Aztán érthető módon többszöri felszólításra sem tudtam változtatni elhagyott a barátnőm majd fél év kellett, hogy leessen igaza volt. Gépemet is eladtam. Max telefonon netezek. Film néha tabon semmi több. Meló és edzés. Tulajdonképpen csak ki kell nőni belőlle vagy nem túlzásba esni.
2016. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Sunshinedoll ***** válasza:
Enyém is szokott játszani, de nem élünk együtt, nem tudom mennyit, a lényeg, hogy a mi időnkre nem megy rá.
2016. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Nekünk is vannak külön hobbijaink... ő pl. családfát kutat, meg segít ismerőseinek anykönyvi kivonatokat digitalizálni. Illetve nekünk azért vannak közös programjaink, nem is kevés. Ha más nem, akkor megnézünk egy filmet.
2016. ápr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!