Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan nő, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akinek a párja nincs rákattanva a számítógépes játékokra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen el nem tudom képzelni, mit csinál egy férfi otthon, ha nincs ráfüggve a játékokra. Párom munka után játszik, egészen hajnali 2-3-ig hétköznap, ami elég kiábrándító számomra, így kíváncsi vagyok, mit csinálnak munka után azon férfiak, akiknek más hobbijuk van. Több időt töltenek a párjukkal? Közös programokat csinálnak? A mi napunk úgy néz ki, hogy én a hobbijaimmal vagyok elfoglalva, ő meg játszik. Kezdem unni.
2016. ápr. 5. 22:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
18%
nem, nem töltenek több időt, hanem játék helyett akkor a más hobbijával foglalkozik
2016. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Páromnak nincs is laptopja, és az enyémet se használja, nála az ilyen kizárt. Főzni egyébként nagyon szeret. Ma ebéd után elmentünk egy fürdőbe, ott voltunk estig. Ha egyikünk se dolgozik, akkor megesik, hogy csak úgy itthon vagyunk és semmit nem csinálunk. Ha meg dolgozunk, akkor általában éjszaka mindketten, és közvetlen utána alszunk el vagy beülünk a fürdőkádba 2-3 órára. 25L 39F
2016. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
47%
én párom nem játszik a gépen, hanem dolgozik és a magyar átlagfizetés többszörösét megkeresi. Büszke is vagyok rá!
2016. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 ~OnLány~ ***** válasza:

Inkább filmet nézünk.Régebben még mikor nem volt rendes munkája,akkor játszott,de ha megkértem mindig abbahagyta.


Most 12 óra munka után alig vár aludni,a szabadnapokon is inkább zenét hallgat vagy edzeni megy,sétálni.Ha meg együtt vagyunk,akkor együtt megyünk sétálni,motrozni,filmezünk.

2016. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen férfinek, marha nagy volumenű jövőbeli elképzelései, tervei lehetnek. :D

Ne csodálkozz, ha majd 40-50 évesen, kikönyökölt kardigánban, sört kortyolva, büfögve-fingva pöffeszkedik majd a TV előtt. :D

2016. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
53%
Én azért kíváncsi lennék a kérdező hobbijaira, mennyiben hasznosabbak a játékoknál, ha már azok ennyire nem is számíthatnak hobbinak.
2016. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésedre is válaszoljak.

Házimunka. Nem áll tőlem távol egyáltalán, egyébként is szeretem magam körül a rendet és a tisztaságot.

Kimozdulni nem szoktatok? Jön a jó idő, lehet bográcsozni, szalonnát sütni, kirándulni, sétálni.

Kapcsolatban pl. besegítek a munkában, filmet nézünk stb.

2016. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nekem az exem volt ráfüggve a játékokra, gamerekkel már szóba se állok párkapcsolati szempontból. A mostani barátom küzdősportol és zenél, de mellette mindig szakít időt rám és nincs az mint az előzőnél, hogy már kb szobanövénynek éreztem magam. Még nem régóta vagyunk együtt, de sétálni szoktunk menni, filmezünk meg beszélgetünk. Majd most ha hazajön, akkor kitalálunk több dolgot is, már tervben van.
2016. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Otthon ha volt időm, akkor pl ettem a párommal, közben filmeztünk. Ha úgx alakult elmentünk valahova, moziztunk, ilyesmi. Ha speciálisan az otthoni dolgokra koncentrálunk, akkor valami értelmeset tevèkenykedtem (megjavítottam valamit, rendet raktam a garázsban, levágtam a füvet, stb), vagy pedig a kocsit szereltem.


Most albérletben lakunk a párommal, a háztartási gépek a tulajé, nem is hogy nem kell megszereljem ha elromlik, hozzá sem nyúlhatok, minden az ő dolga. Garázsunk nincs, kocsit nagyon körülmémyes szerelni. Megőrülök hogy semmit nem tudok csinálni, most heti 2-3 óràt játszok hogy elterlje a figyelmem. Néha sétálunk, minden hétvégén elkóborolunk valahová de megörjít hogy nem szedhetek szét semmit.

2016. ápr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
62%
Én nem játszom. Helyette azon dolgozom keményen, hogy jobb életet teremtsek magamnak és a barátnőmnek... Illetve már csak magamnak, mert aki a barátnőm volt, az megcsalt és most valami nagyon intelligens fiatalemberrel van.
2016. ápr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!