Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Te férfiként megvennél néha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te férfiként megvennél néha a párodnak olyan dolgokat amire nagyon vágyik de neki nem telik rá a saját pénzéből?

Figyelt kérdés
Tehát együtt élsz a barátnőddel, mindketten szépen kerestek, bár te az átlagnál többet. A barátnőd megveszi magának a pénzéből az alapvető szépségápolási termékeit, alap ruháit stb. De ha vágyna egy extra cipőre, ruhára vagy ékszerre (és itt most nem horribilis összegekre gondolok) meglepnéd vele "csak úgy", hogy örömet szerezz neki, ha neked meg se kottyanna az az összeg?
2016. márc. 17. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Az én párom egyszer erre azt mondta, hogy az ilyen dolgokat még szívesebben veszi meg nekem (bár ritkán van ilyen vágyam), mert tudja, hogy nagyon örülnék neki, és ő is imád adni :)


25 N

2016. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj, de ha együtt élek valakivel, akkor nálam a közös kassza alapvető. Elvégre hogy néz az majd ki, ha én elmegyek nyaralni Görögországba, ő meg nézi a képeket, mert neki nem telik rá?! Vagy ha lesz egy gyerekünk, akkor felezzük a költségeket, és ami a GYES-ből megmarad, azt mind beoszthatja?!

Akivel meg nem tervezek ilyeneket, tehát közös jövő, nyaralással, idővel gyerekkel, azzal meg nem élek együtt.


Ergo amit én keresek, az is megy a közösbe, tehát vagy van pénzünk cipőre, vagy nincs pénzünk.

Ilyen nincs, hogy én jól keresek, a párom meg számolgatja a filléreket, hogy az alapvetőeket ki tudja gazdálkodni.


Neked nem párod van ezek szerint, legfeljebb van valami csajod, akit rendszeresen kúrogatsz.

2016. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha elmondja a vágyait, akkor azt megpróbálom teljesíteni.

Ez a motivál, ezért érdemes naponta dolgozni menni.

Mondjuk volt olyan vágya amivel nem értettem egyet, mert pénzkidobásnak tartottam ,abba nem szálltam bele.

38F

2016. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 omba ***** válasza:
Persze, szerintem pont ez az ideális ajándék, ha közös a kassza, ha nem.
2016. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem közös a kassza, te veszel amit akarsz, a párodnak meg számolgatnia kell a pénzét, akkor nem együtt éltek, csak lakótársak vagytok akik néha dugnak.


Akivel együtt élek azzal a kasszám is közös.


Itt most nem arról van szó, hogy havonta százezreket költ el az egyik vagy másik fél. Ezt hozzátenném.

2017. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi 1 éveélünk együtt, nagyjából közös a kassza, de még nagyon fiatalok vagyunk. A barátom jóval többet keres mint én és a régen áhított dolgokat (drága parfum, színházjegy) megveszi nekem bévnapra, évfordulóra bármi ünnepre. Volt már olyan is, hogy felpróbáltam valamités irto jol nézett ki de tudtam h nem adok ki 15öt egy ruhára és hétvégén meglepett vele...:) ezeket én is viszonzom, romantikus estékkel, a kedvnceit főzöm, etc :) imádom, remélem így marad minden. (21L vagyok ő 24F)
2017. júl. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!