Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti arra hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti arra hogy reagálnátok, ha a férjetek a füled hallatára más nőt dícsér?

Figyelt kérdés
Hogy szép is csinos a közös ismerősünk ( a haverjának mondta de mellettem.)
2016. jan. 10. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen hangsúllyal mondta, első alkalom, vagy többször emlegeti, nézegeti a nő fotóit vagy sem, stb.
2016. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Erről egy vicc jut eszembe :D


"Meg ne halljam mégegyszer ezt Bertold!"

"AKKOR NE HALLJAD VAZZE!" és kiszúrja a fülét egy csavarhúzóval.

2016. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Konyhakés azonnal... gondolom nem vak, az illető.
2016. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1x mondta, de mindennap találkoznak mert ahol a nő dolgozik ott vásárol ő is. A csaj a haverja nője.
2016. jan. 10. 18:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha láttam már az illetőt és én is szépnek és csinosnak találom, akkor azt mondom, hogy: "Igen, szerintem is."
2016. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg nem értem, hol a probléma :) Megdicsérte a haverja barátnőjét - ez a havernak elismerés tulajdonképpen. Gondolom, fordítva is előfordult már, csak te azt nem hallottad. Ha nem tetszenél neki, nem lenne veled (hacsak nincs valami egyéb oka rá, hogy akár érzelmek nélkül, haszonból legyen veled), úgyhogy szerintem ne aggódj! :)
2016. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszike
2016. jan. 10. 19:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan mondja, milyen hangsúllyal. Most őszintén, attól, hogy engem szeret egy férfi a legjobban, nem vak, és igenis tarthat szépnek más nőket is. De azért van különbség aközött pl., hogy futólag megjegyzi, hogy csinos, meg aközött, hogy "fú, ha nem lenne XY, biztos elvinném egy körre" meg a szájnyalogatós "Hú, de jó bőr" között.
2016. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal együtt szoktuk kitárgyalni a jó nőket... Nem szólnék rá semmit, én is megmondom valakiről hogy jó pasi, akár előtte is. Nem vagyunk vakok attól még hogy együtt vagyunk.
2016. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 omba ***** válasza:

A barátja nőjére ne legyél már féltékeny.

Mellesleg, ha szép és csinos, akkor a férjed agyi és verbális képességei rendben vannak: örülj neki.

2016. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!