Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogos lenne, ha emiatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos lenne, ha emiatt nem kapnék ajándékot?

Figyelt kérdés

Eddig dolgoztam, àtlagosan kerestem. A barátom már november elejèn elöre elkérte a pènzt (50 000Ft) a karácsonyi ajándékára. Engem egy hónapra rà váratlanul kiraktak.

Decemberre minden kiadásom rendezve van, tartozik a munkahelyem, amiböl kijönne a januári lakbér rezsivel, valamint a kaja. (Nem kapok segélyt, munkát keresek)

Ezen túl van 20 ezer Ft-m magamra, ezt nem akarom beadni a közösbe.

Karácsonyra egy kistáskát (3000Ft), és szülinapra kozmetikumot (6000Ft) kértem volna.

Ma reggel a párom felhozta, nem tudja, honnan fogja elöteremteni a pénzt a barátai és az én karácsonyi ajándékomra is. Nekik muszáj, meghívtak hozzájuk.

Már arra is gondoltam, hogy akkor csak a táskát kérem, vagy lemondok arról is, mivel a párom keveset keres.


Jogos lenne, ha erre kérne?


(Még nem hozta fel, mert nem meri hogyan)


2015. dec. 4. 11:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10-es tök jót írsz, csak hogy a kérdező girnyó pasijának kellene ezt írnod.

Aki előre elkéri a pénzt az ő saját ajándékára, aztán sajnálja az ötödét is, mert közben a haverjaival jópofizik.

2015. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11,

Itt azt írja a kérdező, hogy a pasija elkérte a pénzt, ami girnyó dolog, valóban. Gondolom, azért a megfogalmazás, hogy így az X-edik kérdésnél ugyan álljunk már mellé.

Az előző két kérdésnél még szó sem volt arról, hogy pénzt adott volna, csak annyiról, hogy a leányzó megvette a srácnak álmai ajándékát, jó drágán, mert akkor még megtehette. Az meg az ő döntése volt, nem a srácé... Csak most ezzel érvel maga előtt, hogy ha bezzeg ő megvette a másiknak, mikor megtehette, akkor alap, hogy elvárja ezt vissza is.

2015. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!