Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Külön szeretnék menni párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön szeretnék menni párommal mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 14 hónapos kisfiam, együtt neveljük a párommal, akivel 4,5 éve vagyunk együtt. Ő dolgozik én Gyesen vagyok és úton van a 2. baba karácsonyra várjuk. Már elég régóta folynak köztünk a viták igazából, de mostanra már tényleg úgy érzem elegem van, nem szeret, nem tisztel, nem érdeklem. Jó néha tényleg borzasztó és kibírhatatlan vagyok meg sok mindent megérdemlek, mert nincs olyan ember akiben hiba ne legyen, viszont néhány dolgot kicsit soknak tartok. 2. babát nem terveztük, védekezés mellett estem teherbe. Úgy volt, hogy abortusz lesz 12. hétre vették volna el, ultrahang képet kaptam róla, szívhangot mutatott direkt a doki, szenvedtem, gyötrődtem miatta, páromat nem nagyon izgatta a dolog. 2 napom volt, hogy befeküdjen a korházba. Anyukám, én és unoka tesóm megkérdeztük a páromat, hogy mit szeretne, vetessük el vagy neveljük fel őt is és hadjuk meg az életét. Azt felelte jólvan egye fene tartsuk meg őt is felneveljük... stb. Belementem azzal a kijelentéssel, hogy később ne hibáztasson semmiért. Meghogy álljon

mellettem, ne úgy mint az első várandóságomnál. Megigérte, hogy így lesz és én hittem neki, mert szeretem. Aztán, ahogy telt az idő mindenért kötekedett velem, hogy én ezt nem csináltam, meg azt nem, mire közöltem, hogy rosszul éreztem magam, erre ő nem beteg vagy, terhes, mondtam tudom jól. Összeszedtem magam, rosszul léteim elĺenére megtettem mindent, amit tudtam és amihez volt erőm, úgy, hogy kisfiammal egyedül voltam segítségem nem volt, mint most sincs, hiszen se etetni, tisztába tenni nem tudja, nem is próbálta soha, mondván a te dolgod én dolgozok. Na és ez sem volt jó neki, hogy én semmit nem csinálok, az összehajtott ruhákat szétdobálta, ha keresett valamilyét, amit ő tett el és nem emlékezett hová, aztán rámfogta, hogy én mindenét eldugom stb. Ha evett egy este alatt tucat számra hagyta nekem a mosatlant, kaja maradékkal bele a csapba, a szennyest széthagyta utána, ha nem találtam valamiét és nem volt kimosva veszekedett velem, hogy lusta vagyok. Megbeszéltem vele, hogy változtasson a dolgokon, mert nem vagyok egy darab rongy, mire megígérte, hogy fog és persze nem így lett. Nem bírtam tovább tűrni kikiabáltam, sírtam magam én is, mire közölte semmi nem lenne ilyen nehéz, ha nem vállaltam volna a nyakunkba egy másik gyereket is. Na itt végem volt. Vitaminokat nem vette meg nekem leszarta, hogy járok orvoshoz volt, hogy lepofozott belelökött az ágyba, mert elzavartam. Vagy a lakásban tett ilyenkor kárt. Senkinek nem beszéltem erről soha. Persze eközben voltak jó időszakok is, olyan is tudott lenni, mint egy szerető család apa.


2015. nov. 22. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?

Ha van rá lehetőséged,költözz haza a szüleidhez,két gyerekkel nem lesz könnyű dolgod.

Ezt a faxfejt meg húzd le zsével, 2 gyerek után, már bőven fizetnie kell gyerektartást,ha nem,mentek a bíróságra.

Remélem tudod,óriásit hibáztál.

Ennek a palinak az első terhességed alatti tapasztalatok után nem szabadott volna még egyet szülni.

Most már mindegy,a gyerek megszületik,neked fel kell őt is nevelned, úgyhogy kapd össze magad,és gondold át a lehetőségeid.

2015. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Sajnálnálak,de nem tudlak.Felelőtlen vagy hogy úton van a 2.gyerek.Szomorú valóság az,hogy a picsogás helyett inkább kifizettél volna 30 rugót az abortuszért,és nem tetted volna még inkább tönkre a gyerekeid,meg a saját életedet.Miből fogod felnevelni őket,más nyakára mész velük ? Mert hogy lépned kell ettől az embertől,az egyértelmű,lábtörlőnek használ.
2015. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem tudlak sajnálni... túl hamar, gondolkodás nélkül szültél egy olyan embernek, akiről már akkor is tudtad, hogy megbízhatatlan. Most a másodikat is bevállalod a semmire. Nincs munkaviszonyod sem, ha gyest kapsz...


Mégis mire alapoztad az első gyerekvállalást? Nem gondolod, hogy neked is tenni kellene valamit a gyerekeid jövőjéért? Mert kb. 40.000 ft-ból ami a csp+gyes még az ételre sem telik.


Ne magadat sajnáltasd, hanem állj a talpadra a gyerekeid érdekében. Válj el, igényeld a gyerektartást, költözz a szüleidhez, próbálj meg a terhesség alatt valami távmunkát végezni, a szülés után 6 hónappal pedig irány dolgozni.


Ha nem vállalsz felelősséget a saját tetteidért sosem lesz jobb az életed! Ezt te rontottad el, és csak te is teheted helyre.

2015. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

Nehéz ebbe a féregbe beleképzelni a "szerető családapát" - ha még pelenkázni se tud, mosogatni se... a a szeretet az nem duma, hanem tevékenység.

Már most se számíthatsz tőle semmire, tehát csak élősködik rajtad, mint egy harmadik gyerek: semmit nem vesztesz se te, se a gyerekek, ha nem lesz az életetekben.

2015. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!