Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit gondolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Ma a párom kitalálta hogy hétkor menjünk korizni.Emiatt korábban eljöttem a céges buliból és irtam neki fél hétkor hogy hazaértem.

Arra semmit nem válaszolt.

Most ért haza nemrég és csak annyit mondott hogy elhúzodott a munka.De fel sem hívott meg semmit nem irt hogy mégsem jön.

És akkor még ő van most felháborodva hogy én nem értem meg őt.

Bocsánatot sem kért meg semmi,leült tévézni..

Mit gondoljak?

27L 34F


2015. nov. 20. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát azt, hogy ebből nem lesz kori.
2015. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elhúzódott a munka, és érthető hogy haragszol de biztosan nem volt ideje fel hívni.

Szerintem menj oda hozzá, és béküljetek ki, majd holnap mentek korizni :)

Nem szabad bolhából elefántot csinálni :) Szép estét

2015. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fish1 ***** válasza:
100%

Visszamentem volna a buliba.

Azt gondolom, hogy annyi korrektség lehetett volna benne, hogy szól, hogy késni fog, vagy hogy potyára ne menj haza. Gondolom nem 2 perccel a munka vége előtt derült ki, hogy késni fog.

Ez nem direkt arra ment ki, hogy gyere el a buliból? Nem féltékeny ott valakire?

2015. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja nem ez az első ilyen!
2015. nov. 20. 22:02
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy összedőlne a világom, ha velem ez történne. Az biztos nem tetszene, hogy nulla magyarázat, és egy árva "bocs" sincsen, de... Valahogy el sem bírom képzelni, hogy ilyen kapcsolatban éljek. Elég alap a másikkal egyeztetni a közös programot, nem kiszúrni a másikkal, vagy ha véletlenül ez történik, elnézést kérni, mondani valamit. És hogy sokadjára történik? Hát... Vagy szoksz, vagy szöksz, tudod.


Ja, és holnap elmennék korizni.

2015. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért az egyért én is harapok. Annyi tiszteletet, megbecsülést elvárok, hogy ha megbeszélünk valamit, akkor legyen szíves, és időben mondja le, ha változik a programja. Nem tudom, mit dolgozik a párod, de egy sms-t a legtöbb munkahelyről lehet küldeni. Ha esetleg agysebész, akkor is megoldható, mert megkéri a titkárnőjét.
2015. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Költőnő? ***** válasza:
utolsó +1
2015. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ati_74 ***** válasza:
hát úgy tűnik tényleg nem igazán tisztel
2015. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

igy van, egy sms, ha a meloban nem lehet ako kimegy a klotyira es onnan kuldi, ha agysebesz elkuldeti massal


parasztsag a reszerol, de gondolom neked erre van igenyed azert elsz meg vele egyutt


nalunk a kommunikacio szabad aramlasa a legeslegfontosabb dolog a kapcsolatban


nem szamit hogy a munka miatt kesett vagy mert haverokkal ment sorozni, az szamit hogy arra sem meltatott hogy odabofogjon valamit neked

2015. nov. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg történt vmi a munkahelyén,amit nem mond el,mert sok férfi magába fojtja,és magában morfondírozik.Ez csak akkor,ha amúgy meg nem ilyen.
2015. nov. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!