Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A páromékhoz költöztem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromékhoz költöztem, de most meglőve érzem magam. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


22 éves lány vagyok. 6 hónappal ezelőtt megismerkedtem a jelenlegi párommal. 3 hónap után összeköltöztünk, de neki nem tetszett a város meg a panel, ezért belementem, hogy a szüleihez költözzek vele. A problémám az, hogy elég gyakran kellemetlenül érzem magam, pedig mindenki nagyon rendes velem. Eddig megvolt, hogy mindennap főztem meg mostam, ahogy nekem volt jó. De most semminek nem merek neki állni. Beszállok én is a költségekbe, de mégse érzem azt, hogy jogom lenne benyúlni a fagyasztóba pl húsért, vagy akármi máshoz. Félek, ha valamit nem úgy vsinálok, ahogy nekik megfelel akkor le leszek szúrva, de most meg azon aggódom, hogy azt mondják semmit nem csinálok. Teljesen romokban vagyok emiatt. Ha anyukája itthon van, mindig ott sertepertélek, hogy mit segithetek, de attól is rettegek, hogy nehogy a terhére legyek akkor meg.

Ráadásul olyan kis falu, hogy nem úgy működik, hogy leugrok a boltba aztán megveszem a hozzávalókat a kajához, hanem menjek át a szomszéd városba busszal, de ha dolgozom az kivitelezhetetlen.

Ráadásul amennyit fizetek és ehhez képest ahányan lakunk, nem is érzem feltétlen "jogosnak" , hogy még pluszban költsek arra, hogy ha főzni akarok, úgy hogy mindenkinek jusson.


Fogalmam sincs mihez kezdjek.


2015. nov. 6. 09:52
1 2
 11/11 omba ***** válasza:

"Eddig megvolt, hogy mindennap főztem meg mostam, ahogy nekem volt jó" - de, ha jól értem, senki nem szólt egy rossz szót se neked.

Akkor most mitől van a baj?

2015. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!