Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A páromékhoz költöztem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromékhoz költöztem, de most meglőve érzem magam. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


22 éves lány vagyok. 6 hónappal ezelőtt megismerkedtem a jelenlegi párommal. 3 hónap után összeköltöztünk, de neki nem tetszett a város meg a panel, ezért belementem, hogy a szüleihez költözzek vele. A problémám az, hogy elég gyakran kellemetlenül érzem magam, pedig mindenki nagyon rendes velem. Eddig megvolt, hogy mindennap főztem meg mostam, ahogy nekem volt jó. De most semminek nem merek neki állni. Beszállok én is a költségekbe, de mégse érzem azt, hogy jogom lenne benyúlni a fagyasztóba pl húsért, vagy akármi máshoz. Félek, ha valamit nem úgy vsinálok, ahogy nekik megfelel akkor le leszek szúrva, de most meg azon aggódom, hogy azt mondják semmit nem csinálok. Teljesen romokban vagyok emiatt. Ha anyukája itthon van, mindig ott sertepertélek, hogy mit segithetek, de attól is rettegek, hogy nehogy a terhére legyek akkor meg.

Ráadásul olyan kis falu, hogy nem úgy működik, hogy leugrok a boltba aztán megveszem a hozzávalókat a kajához, hanem menjek át a szomszéd városba busszal, de ha dolgozom az kivitelezhetetlen.

Ráadásul amennyit fizetek és ehhez képest ahányan lakunk, nem is érzem feltétlen "jogosnak" , hogy még pluszban költsek arra, hogy ha főzni akarok, úgy hogy mindenkinek jusson.


Fogalmam sincs mihez kezdjek.


2015. nov. 6. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

beszéltél velük erről? vagy a családból bárkivel?


22F

2015. nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Mutasd meg a párodnak a kérdést.
2015. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze, anyukája mondta hogy nyugodtan főzzek meg mossak ahogy gondolom. De ha mosok akkor megint hogy néz ki ha csak a sajátomat mosom, ha meg nem úgy mosok ahogy ő szokott akkor meg mi van ha megszólnak? Főzni akkor szokott mikor hazaér a munkából 5 körül másnapra is, de honnan tudjam ő mit szeretne, vagy ki mit eszik meg egyáltalán. Csak félek. :(
2015. nov. 6. 10:04
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Ezert nem kell a szulokkel osszekoltozni, plane fel evnyi ismerettseg utan...a szuloket gyakorlatilag nem is ismerted. Megis hogy gondoltad?? Egyebkent csinald ahogy jol esik es ha valami nem jo, majd szolnak. Ez mashogy nemm megy. Senki sem gondolatolvaso.
2015. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Eleve a legnagyobb hiba szülőkhöz költözni! Inkább egy panel lyuk, aztán majd lehet fejlődni onnan.


De ha már kényszerpályán mozogsz, akkor most is - mint legtöbb helyzetben - a kommunikáció a megoldás. Miért nem beszélsz a drága mamával minden nap, hogy mit tervezett főzni, mert akkor segítesz, bevásárolsz hozzá, vagy előkészíted amit kell, stb.

Ha mosni akarsz miért nem kiabálsz ki a fürdőszobából, hogy most színeseket mosol, van -e valakinek valamije, amit be lehet tenni mellé? Stb. ...

2015. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Viszonylag keveset találkozunk. Most a héten csak vasárnap, hétfőtől szombatig dolgozom 3 műszakban, ő mindennap reggeltől és kb délután fél 5kor ér haza.
2015. nov. 6. 10:26
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
szerintem alapból korai volt az osszekoltozes, hat még a szülőkhöz. menjetek el albérletbe, akkor te is felszabadultabb lehetsz. én sose költöznek igy be
2015. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Számodra full ismeretlen emberekkel költöztél össze, nem is értem, hogy gondoltad, hogyan működne ez. Örökké így fogod magad érezni ott, hiszen nem az otthonod, vagy nem a pároddal közös otthonod. Ha össze akartok költözni, akkor vegyetek ki albérletet, ne ismeretlen emberek nyakára menj, aztán meg csodálkozz, hogy nem érzed ott jól magad.
2015. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

ezt akkor kellett volna letisztázni mielőtt odacuccoltál

-mihez nyúlhatsz

-mi a te feladatod


am pasid mit csinál? mmint otthon.

2015. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem szabadott volna belemenni, hogy odaköltöztök. Ha nem érett még meg a saját életre, akkor szakítani kellene. A barátod egyértelműen fontosabbnak tartja a szüleit nálad, és nincs igénye az önálló, felnőtt életre.


Ne add fel egy ilyen emberért a saját életedet, ez abnormális ilyen fiatalon, főleg, hogy finanszírozni tudnátok egy albérletet. Mi lesz később, anyu gyerekszobájába akar majd gyereket?

2015. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!