Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan segitsek a páromon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segitsek a páromon?

Figyelt kérdés

Együtt élek a párommal , 4 napja költöztünk össze..

Éreztem , ezért fel is hoztam, hogy nincs valami rendben. Mondta, higy nem boldog, megbeszéltük, azota jobb a kapcsolatunk . Látom rajta, mondja is, hogy depresszios kicsit . Van hogy semmi nem jo neki .. Több mint egy hete elutasito .. Mikor felköltöztünk akkor mult el a menzesze, de kijelentette, hogy nem fogunk szeretkezni mert nincs megborotválkozva, és amugy us fáradt .. Majd holnap fogunk..

Másnap éjszakás voltam , nem is aludtunk együtt .. Utána valo nap beszéltük meg, hogy nincs minden rendben .. Sokszor elutasit, bujok hozzà, eltol magátol és ilyen dolgok .. Ha rámászok elfordul .. Nem akarok veszekedni... Mindig kérdezem mi baja , nem mondja el ... Aztmondja nem tudja ő sem . Hogy segitsek rajta ?!


2015. szept. 6. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy van valakije melletted? Aztán nem tetszik neki, hogy odaköltöztél és így nem nagyon tud eljárni...
2015. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Együtt kerestünk albérletet .
2015. szept. 6. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Az együtt keresés nem jelenti azt, hogy az elsőnek nincs igaza. Én is arra tippelek, hogy ha testileg nem is, de érzelmileg megcsal.
2015. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van vagy volt valaki más aki érzelmileg megrázta nagyon és még nagyon nincs túl az illetőn.
2015. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha ezt te is helyesnek tartod akkor mondd neki hogy ha esetleg félrelépett de megbánta, te nem haragszol rá!
2015. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előtte hol élt? A szüleivel? Nem lehet,hogy túl új neki ez a helyzet?
2015. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!