Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a páromon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a páromon kívül nem igazán vannak barátaim? Adjatok valami tanácsot

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a barátommal, sajnos csak hétvégén tudunk találkozni. Ő dolgozik, én még tanulok, így most hogy nyári szünetem van, még jobban hiányzik. Rajta kívül csak egy barátnőm van, vele is csak néha találkozom, mert ő is elfoglalt. Mit tehetnék, hogy ne hiányozzon ennyire a barátom? Kicsit félénkebb vagyok, hogyan ismerkedhetnék hogy ne legyek annyira egyedül? 19/L

2015. júl. 12. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
gyere fel az oldalra, írd ki, h barátkozni szeretnél, és lesz is mivel eltöltened az időt. :) vagy keress munkát, és ott is ismerkedhetsz. :)
2015. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én barátkoznék veled, csak én pasi vagyok. nem tudom, ez mennyire működne.
2015. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a szitu velem is.Én 24 éves vagyok de nincsenek barátnőim és nem is tudom hogyan tudnék barátokat szerezni. Sokak szerint túl sznob vagyok és idősebbnek is látszom a koromnál igy a korombeliek nem barátkoznak velem. Az idősebbeknek már családja van. Csak a barátom van nekem..
2015. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Huha, mintha csak en irtam volna ezt.. csak en nem egy eve, hanem 3 eve vagyok egyutt a baratommal, de a szitu ugyanez.. En amugy hobbit keresek:D azzal legalabb lefoglalom magamat :)

19l

2015. júl. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a problémám,csak a párom van.Akivel meg jóban voltam az mind elment,barátkozni meg nem igazán tudok.

20/l

2015. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!