Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tudnátok ilyen helyen, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ilyen helyen, így élni az imádott pasival?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt, és szóbajött az összeköltözés. Vagyis hogy én hozzá. Nos én egy igazi nagyvárosi lány vagyok, egész életemben a belváros közepén éltem. Ehhez képest Ő. Hüvitől nem messze lakik, a hegyen, de olyan helyen hogy 1 km-es körzetben egy ember nincs, egy hatalmas, kétszintes, olyan igazi kanadai filmes házban. Egy óriási, édes pofa golden retrieverrel. Az egész életstílusa is pont olyan, mint Ő, rengeteget sportol, imádja a természetet, stresszmentes életet -próbál- élni, mindent maga csinál pl. a ház körül. (azt is a két kezével építette fel), fát vág, kocsit szerel, meg tudomisén, kicsit mint egy skandináv. Ezzel együtt a legtökéletesebb Férfi külsőre és belsőre is, akivel valaha találkoztam. Kicsit elkanyarodtam, na. Szóval ő így él, persze eljárogat a haverokkal sörözni meg mittudomén, de a lényeg hogy teljesen más világ, mint amiben én élek.(éltem?)

Elgondolkodtam, és tartok tőle, hogy én nem bírnám ezt az életstílust. Eleve, 1-1,5 óra a munkahelyemtől, a családomtól, a barátaimtól, illetve én mindig azt gondoltam, a "vidéki" életbe beleőrülnék. Itt pedig tényleg, az egyetlen zaj a madárcsicsergés vagy a kutyaugatás. (valahol az egész egyébként olyan mesebeli és magával ragadó, olyan kandallós, forrócsokis, kockástakarós dolog, remélem értitek :) )

Imádom ezt a pasit, viszont nem tudom, hogy az életstílusát tudnám-e szeretni. Ti mit gondoltok? Nektek tetszene ez az egész, élnétek ilyen "körülmények között"? Köszi előre is :)

22N, 26F


2015. aug. 9. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szintén belvárosi vagyok, az oktogontól nem messze nőttem fel, 12 éves koromig tehenet sem láttam. Mióta van a párom, aki érdi, eszembe nem jut a belvárossal tervezni, nagyon megtetszett a környék és a hangulat. Hűvösvölgy gyönyörű, neked is nagyon jót fog tenni a környezetváltozás. Ha pedig a párod tényleg ennyire tökéletes, akkor biztosan elfeledteti veled a nyüzsgő belvárost. :)

Nekem tudod miből lett elegem? Sétáltatom a kutyámat, és konkrétan minden második sarkon hányás vagy emberürülék. Undorító.

Persze megvan a szépsége is, de nincs azért annyira messze, hogy ne tudnál ingázni.

Van esetleg jogosítványod? Egy idő után tudnál esetleg autóval közlekedni.

2015. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 21/L lemaradt :)
2015. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

:D ne csináld már!

fiú vagyok de elkapott a táj ereje :D Minden álmom, hogy majd egyszer én is így élek.

2015. aug. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér. Gondosan megtervezed előre a hetedet kivel melyik délután fogsz munka után a Belvárosban találkozni, mielőtt hazamész. Midnent meg lehet oldani. Ráadásul kocsival sztem nem is 1,5 óra, ez nem a világ vége.

Én megpróbálnám, ha midnen klappol.

2015. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!