Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tudnátok ilyen helyen, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ilyen helyen, így élni az imádott pasival?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt, és szóbajött az összeköltözés. Vagyis hogy én hozzá. Nos én egy igazi nagyvárosi lány vagyok, egész életemben a belváros közepén éltem. Ehhez képest Ő. Hüvitől nem messze lakik, a hegyen, de olyan helyen hogy 1 km-es körzetben egy ember nincs, egy hatalmas, kétszintes, olyan igazi kanadai filmes házban. Egy óriási, édes pofa golden retrieverrel. Az egész életstílusa is pont olyan, mint Ő, rengeteget sportol, imádja a természetet, stresszmentes életet -próbál- élni, mindent maga csinál pl. a ház körül. (azt is a két kezével építette fel), fát vág, kocsit szerel, meg tudomisén, kicsit mint egy skandináv. Ezzel együtt a legtökéletesebb Férfi külsőre és belsőre is, akivel valaha találkoztam. Kicsit elkanyarodtam, na. Szóval ő így él, persze eljárogat a haverokkal sörözni meg mittudomén, de a lényeg hogy teljesen más világ, mint amiben én élek.(éltem?)

Elgondolkodtam, és tartok tőle, hogy én nem bírnám ezt az életstílust. Eleve, 1-1,5 óra a munkahelyemtől, a családomtól, a barátaimtól, illetve én mindig azt gondoltam, a "vidéki" életbe beleőrülnék. Itt pedig tényleg, az egyetlen zaj a madárcsicsergés vagy a kutyaugatás. (valahol az egész egyébként olyan mesebeli és magával ragadó, olyan kandallós, forrócsokis, kockástakarós dolog, remélem értitek :) )

Imádom ezt a pasit, viszont nem tudom, hogy az életstílusát tudnám-e szeretni. Ti mit gondoltok? Nektek tetszene ez az egész, élnétek ilyen "körülmények között"? Köszi előre is :)

22N, 26F


2015. aug. 9. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mások tudnának-e így élni... én speciel igen, mivel világéletemben vidéken éltem, megőrülnék a belvárosban. Mondjuk ez tényleg olyan dolog, amin megbukhat a kapcsolat is akár (láttam már rá példát), vagy az egyik fél nagyon fog szenvedni. Annyit tudsz tenni, hogy kipróbálod, és ha nem jön be, akkor vagy kerestek valamilyen közösen elfogadható kompromisszumot, vagy különválnak útjaitok, és kerestek olyan partnert, akivel megegyezik az életstílusotok.
2015. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg próbálnám azzal nem lehet még veszíteni.Idõvel kiderülne hogy megy e nekem az egajta életstilus vagy sem.
2015. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Második kerület, Hüvösvölgy!!! Budapest része és egyben az ország egyik legjobb környéke.

Elöszőr azt hittem BAZ megyéről fogsz írni..

Persze hogy tudnék igy élni és boldog is lennék ha igy élhetnék.

23N

2015. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1-1,5 óra utazást még ki lehet bírni. Egy próbát megér, aztán úgyis kiderül, hogy megy-e ez így nektek, nem igaz?
2015. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nézd. Végül is a puding próbája az evés. :)

Nem tudod, hogy tudnád-e szeretni ezt az életstílust, ha meg sem próbálod. És ha nem működik a dolog, akkor az inkább most derüljön ki, mint évek múlva. Szóval szerintem vágj bele és majd meglátod, bejön-e neked a vidéki élet, vagy sem.

2015. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Egy gyönyörű, nyugodt környék, ha tényleg olyan, ahogy leírtad, egy tökéletes pasival. Hol a probléma?
2015. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sose legyen nagyobb problemad. De komolyan.
2015. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem Hűvösvölggyel van bajom, csak azzal hogy mennyire másabb, mint a mostani lakhelyem.
2015. aug. 9. 21:48
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban úgy érezném, hogy ő a nagy ő, a tökéletes, bárhová elköltöznék vele.
2015. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Próbáld ki! Adj időt magadnak, hogy legalább kipróbáld. Lehet, hogy bejön, és akkor minden ok, de ha mégsem, akkor se dőlt össze a világ, de ráérsz majd akkor megoldást keresni.

Eleve, ha bejársz dolgozni, akkor élvezheted az urbanizáció minden örömét, és ott a lehetőség a tökéletes kikapcsolódásra is. Szóval, éld át a mesét a kockás pléddel és forró csokival, legfeljebb egy tapasztalattal leszel gazdagabb!

2015. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!