Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Másnál is így van? Ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is így van? Ez normális?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel és az elején még összebújva aludtunk vagy csak átkaroltuk egymást.Mostanra meg már semmi,ő az egyik oldalfele fordul én meg a másik fele.Normális ez így?21/F
2015. máj. 21. 08:32
 1/6 Mumusan ***** válasza:
Én speciel jobban szetetek kényelmesen aludni. Ha összebújva alszom el, akkor úgy kelek mint aki a Földön aludt. Meg egymás elől szívjuk el a levegőt.
2015. máj. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell folyton összebújva aludni, amúgy is itt a nyár, dög meleg lesz lassan, olykor még kényelmetlen is ilyenkor az összebújás.
2015. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
50%

Mi egy éve vagyunk együtt, egy kicsi ágyban alszunk, de azért elférünk úgy is, hogy csak szimplán egymás mellett, de ettől függetlenül szinte mindig összebújva alszunk el. Én nagyon szeretek úgy aludni, hogy a barátom átölel, vagy én ölelem meg hátulról. Nyilván alvás közben mocorgunk, és nem maradunk így, de én így szeretek elaludni, sőt ha éjjel felébredek, akkor is mindig hozzábújok.

Bár még az elején sokszor szembefordulva aludtunk el, és úgy ölelkeztünk, de úgy tényleg kicsit fullasztóbb, szóval azt közös megbeszélés alapján leszavaztuk. Egyébként, ha annyira zavar ez, öleld át te, nem hiszem, hogy bánná. :) Vagy ha igen, akkor ott már lehet, hogy más gondok is lesznek... 22L

2015. máj. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kényelmetlen úgy aludni.Nálunk úgy van,hogy mivel mozgolódok mindig,reggelre a függőleges helyzetből vízszintesre kerülök,vagy 180 fokot fordulok,a fejem helyére kerül a lábam.
2015. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nem.
2015. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális. Mi pl. szinte sosem alszunk összebújva. Mindketten sokáig helyezkedünk, amíg elalszunk., így nem menne átkarolva.
2015. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!