Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Másnál is igy van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Másnál is igy van?

Figyelt kérdés
érdekellne a véleményetek arról hogy amikor szexelni akartok a barátnőtökkel akkor már alapból áll a szerszám? Vagy ha elkezdtek smárolni, egyéb akkor kezd el merevedni és feláll? Csakmert nekem van amikor alapból áll, de sokszor van amikor csak mikor elkezdtünk vmi érdemit, mondjuk ujjazom, akkor kezd el felállni. Ez igy normális? Csak érdekel mások véleménye.

2014. okt. 18. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális.
2014. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális :D

Az én pasim is mindig így van vele :)

2014. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 October15 ***** válasza:
Akkor áll fel amikor akar.. :D miért ne lenne normális?
2014. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezer kösz a segítséget :) ilyenkor néha alig merek kezdeni vmit mert aggódók h lehet h fáradt vagyok vagy valami és ez nyomasztó , és igy nehéz. De akkor jó :)
2014. okt. 18. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!