Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másnál srácoknál is normális ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál srácoknál is normális ez?

Figyelt kérdés
miért van az hogy csak az ilyen plázak@rvák jönnek be, de nem a 15-17 évesek, hanem a 17-25 évesek... de sajnos csak bennük látom a nőt, azon belül is a szőkékbe...másnál is van így? 17f
2011. szept. 1. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
nálam nem, 15-18 éves plázap.csákat szeretem és barnába
2011. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lány vagyok, de szerintem ez normális még ebben a korban,aztán rájössz,hogy nem feltétlenül az a lényeg,hogy hogy néz ki valaki
2011. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azok egyáltalán nem biztos, hogy az életben "plázak@rvák". Legfeljebb csak szeretnek kicsit többet adni magukra. Istenem nöböl vannak!


Van egy ismerösöm. Ránézésre ilyen plázak@rvának mondanád. Én inkább plázacicát irnék. Nagyon szép lány!


Valamelyik hirtelen idulatú recskabajnok gyökér persze öt is leplázak@rvázta utána meg lesett ki a fejéböl amikor megismerte. Ja kérem amikor a maratonfutáson a gyerek csak a vizet osztogatni volt képes akkor a lány le is futotta nem is akármilyen idövel. Megd.ugni szivesen megdu.gta volna de esély az semmi volt igy jött az unalmas lúzerszöveg két kinyomott pattanás mellöl: plázak@rva!

2011. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!