Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Nem megy semmi nekem, már évek óta együtt élünk, de úgy érzem elfogom rontani. Nagyon kedvetlen, motiválatlan vagyok màr hónapok óta, nem azért mert nem szeretem őt, hanem egyszerűen az élet, a mindennapok mókuskereke kicsinál engem. Sokszor káromkodok is mostanában, nem érzem magam vonzónak és szépnek. Szeretnék újra az a dögös, vonzó csaj lenni, akibe beleesett.

Egy gödörben vagyok most, minden szar, a munka, a családi dolgok stb. Egyszerűen le vagyok törve.

Szeretnék vàltoztatni, de nincs hozzá erőm. Még egy edzőterembe sincs kedvem elmenni.

Hogy tudnék kimászni ebből a helyzetből?



tegnapelőtt 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Meg tudlak érteni, mert kb ugyan ez volt velem is kb két évig. Akkor már a kapcsolatom is 8 éves volt és 3 éve voltunk házasok.

A minden nap ugyan az semmi érdekes semmi motiváció teljesen kicsinalt. Már már ott voltam, hogy hagyok csapot papot és elmegyek.

Természetesen sok dologért a páromat okoltam( férfi vagyok). Lassan már a sexuális élet is megszűnt köztünk.

Végül ra kellet jönnöm, h ez ami van egyes egyedül az én felelősségem. Nem várhatóm el mástól, hogy boldoggá tegyen. Ahoz magamnak kell tenni.


Amit én tettem és tanácsolom neked is, hogy tűz ki apró célokat és eroltesd magad, hogy érd el őket. Ez nekem segített újra megtalálni a motivációmat. Aztán a munkát is lazábbra vettem. Kezdtem több időt foglalkozni saját magammal. A hibákat többé nem kerestem a páromban, hanem a saját hibáim próbáltam meg érteni és kijavítani. Majd próbáltam újra és újra a párom kedvében jarni. Nehéz helyzetben is soha de soha többe nem vitatkoztam, hanem megoldásokat kerestem. Nagyon jól működött ez és újra egymásra találtunk.

Akkor elhatároztuk, h minimum havonta egyszer elmegyünk szórakozni, bárba vagy clubokba. Ez arra kényszerített minket, hogy jobban oda figyeljünk a külsőnkre is. A szórakozás közben látva azt, h elég sokan megbámulják a párom ráébresztett, hogy ő nagyon is vonzó nő. Ez a dolgok miatt a sexuális életünk is újra lángra kapott.



Ez egy hosszú folyamat volt mind de nekünk sikerült. Azóta is boldog hazaságban élek.

tegnap 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha ennek lelki okai vannak, és felkeresnél egy pszichológust? Nem biztos, hogy a közvetlen környezeted a hibás azért, mert szarul vagy, hanem épp te magad.
tegnap 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a kulcsa, hogy apránként változtass. Például ha régen szerettél sminkelni, ha megengedheted magadnak vegyél pár smink cuccot és menjetek el randizni. Próbálj meg csinosabban öltözködni, szánj több időt magadra. Ha betudsz iktatni csak heti 1-2 napra 1-1 mozgásos gyakorlatot, vannak ilyen applikációk is vagy videók. Barátnőkkel való kikapcsolódás, új hobbi? És hát nem utolsó sorban ugye ahol legtöbbet vagyunk munkahely milyen? Ha huzamosabb ideje nem érzed jól magad, ha van lehetőséged váltani?
tegnap 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lepj ki a komfortzonadbol, ha eroltetni kell, eroltesd, menj kapcsolj ki, sportolj. Tolts idot olyan emberekkel, akikkel jol kijossz, nem csak kihasznalnak es nem huznak le erzelmileg.
tegnap 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én előszeretettel dugok házas nőkkel, olyan hálásak😅
tegnap 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, egészségedre. De pont leszarja mindenki mit csinálsz.
tegnap 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:
A feleségek nem, én vagyok a nap fénypontja ☝️
tegnap 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!