Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kétségbe vagyok esve, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve, mit kellene,hogy tegyek? Nem érzem magam jó nőnek a pasim mellett, sőt nőiesnek sem,hiába öltözöm úgy. Nagyon stresszel,amikor csinosan felöltözöm,ő meg mindig ugyan abban jön.. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Állandóan fekete pólót hord, meg szinte mindig ugyan azt az elnyűtt farmernadrágot. Abszolút alig akar adni magára valamit, így ha durva ha nem,kényelmetlenül érzem magam a társaságában, és nem szívesen megyek együtt vásárolni sem. Nem vagyok piperkőc típusú nő,de adok magamra,ahogy ezt elvárnám tőle is. Nem kell zakó,meg miegymás, csak valahogyan nézzen ki.. Mióta vele élek,úgy érzem,hogy nem vagyok jó csaj, mintha veszítettem volna a nőiességemből mellette. Van,hogy kényelmetlenül érzem magam, feszengek, ami korábbi életem során cseppet sem volt jellemző. Ez mitől van? Nem illünk össze?
júl. 25. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Összeköltözés előtt még tetszett a pasid és az öltözködése?

Ő bármit vesz is fel, attól te ugyanaz maradsz. Nem tudod rávenni 1-2 új darab vásárlására?

Ha stresszelsz mellette és kétségbe vagy esve, akkor nem illetek össze.

júl. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,összeköltözés előtt nem így öltözött és el is mondta,hogy nekem akart úgy tetszeni,nekem "akart megfelelni". Nem tudom rávenni,mert elzárkózik előle..ugyan is a "rock lázadó mivoltát", egy nőért sem akarja feladni. És igen,nagyon is stresszelek,mert amikor vele vagyok nem érzem magam komfortosan,mert valahogy slamposnak érzem magam,pedig nem vagyok az, sőt.
júl. 25. 00:36
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

"nekem akart úgy tetszeni,nekem "akart megfelelni" - Szóval félrevezetett, de már nem.

De azért néha egy rock lázadó is vehet új ruhát.


Ha nem érzed jól magad mellette, nem muszáj vele maradnod.

júl. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem ia ban hasonlo exem habár par honapos volt csak a dolog (a szexrenmentünk ré)de ő meg allandoan terepszinű cuccban van de mintha csak az az egy lenne neki. Engem csak azert nem zavart soha mert látom hogy akárhiva megyunj mindenki imádja őt rengeteg barája van bárhol megjelenunk barkivel tök jókat dumál, igazabol senkit nem érdekel hogy állandoan "katonának" van beöltözve de ahogy a korral hízik is így még durvább (mert hogy néz az ki hogy valaki puhos pocakos de terepszinekben van mintha edzett lenne aki kúszik mászik 50 kilos táskával is hóban fagyban is és erős mint egy katona? Latott már vki elhizott katonát..?)


De mai napig se az öltözkodese zavar ugyanugy felveszek mellette bármikor miniszoknyát is hanem hogy már huszonévesen is nehezen ment neki a szex, állandoan pózcsere kellett meg meg erőltetett volna olyanokat amiket nem akarok, de ma meg még durvábban potenciazavaros.

júl. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*nekem is van
júl. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Van egy olyan kollegam aki szintem rocker volt

Ma 45-50 éves ma is hosszú haj(erősen őszül..)a hosszu haja copfban van és kb 1 cm vastag az egész. Mikor megláttam csak annyit mondtam jézus🤣


Sok ffi nem veszi le 40 felett sem a gyerekstílust.

Rappert is ismerek 45 évest. Kegyetlenul röhejes mikor öregek öltöznek be ilyen stylokba.

júl. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Az elején másnak mutatta magát, mint amilyen valójában. Én elköszönnék tőle.
júl. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak elhízott katonák. Az más kérdés mi az elfogadott kép egy katona felé.
júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezek az elhizott katonák szerintem a katonaságot gyalázzák meg. Nem is èrtem hogy nem szórodnak ki mikor felvételi követelmények is vannak?


Legutobb pl egy kisgyerek kerdezte tőlem ezt tűzoltókról. Elotte az a kép lebeg mikor égő házból mentenek életeket is karjukban hoznak ki bárkit is. Aztán meglátta hogy de kb télapó dagadtak. És tőlem kérdezte hogy a tűzoltók miért kövérek hogy lehet az?

júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*Mondtam neki, mert ritkán van tűz biztos és addig szotyiznak csak🤣
júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!