Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kétségbe vagyok esve, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve, mit kellene,hogy tegyek? Nem érzem magam jó nőnek a pasim mellett, sőt nőiesnek sem,hiába öltözöm úgy. Nagyon stresszel,amikor csinosan felöltözöm,ő meg mindig ugyan abban jön.. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Állandóan fekete pólót hord, meg szinte mindig ugyan azt az elnyűtt farmernadrágot. Abszolút alig akar adni magára valamit, így ha durva ha nem,kényelmetlenül érzem magam a társaságában, és nem szívesen megyek együtt vásárolni sem. Nem vagyok piperkőc típusú nő,de adok magamra,ahogy ezt elvárnám tőle is. Nem kell zakó,meg miegymás, csak valahogyan nézzen ki.. Mióta vele élek,úgy érzem,hogy nem vagyok jó csaj, mintha veszítettem volna a nőiességemből mellette. Van,hogy kényelmetlenül érzem magam, feszengek, ami korábbi életem során cseppet sem volt jellemző. Ez mitől van? Nem illünk össze?
júl. 25. 00:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Engem az öltözködés hidegen hagy ha amúgy minden jó. Attól még te felöltözhetsz.

Nálunk is az elején máshogy öltözött a párom mert akkor még eljárt melózni most meg itthon vagyunk , max boltba járunk hova öltözzen ki?

júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!