Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy tud egy pár kompromisszum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud egy pár kompromisszumot kötni abban , hogy ne legyen állat tartva a házban , úgy hogy ezen ne vesszenek halálosan össze ?

Figyelt kérdés
A macska kinti - benti volt , de amikor éjjelre bent van hagyva , a konyhában különféle rejtett zugokba bepisál rápisál dolgokra és ezt undorítónak tartom. Főleg azt is, hogy kinti bentiként ki tudja mit hoz be a házba kintről is. Meg felfekszik mindenhova csupa szőr folyton minden és ezt nehezen viselem. Nálunk otthon nem volt soha divat beengedi a macskát a házba a kazánházban volt kosaruk meg ott melegedhettek . A barátom családja együtt alszik velük bármit megengednek a macskáknak ( szó szoros értelmében ), és itt is ezt akarja . Nem engedem , hogy a macska wc-t csináljon a házból és nem csak egy csinálja hanem még egy ivartalanított kandúr. Én nem is akartam macskát főleg ilyen kicsi házban nem , de ő kötötte az ebet . Folyton ha csak célzok is rá már támadásnak veszi , vagy ha éppen neki van elege belőlük , akkor fogja és kizavarja őket aztán este meg megy ugyan az a dolog . Mit kezdjek a helyzettel ha nem tudom ezt a felállást elfogadni ? Az verte ki nálam a biztosítékot ma, hogy a konyhában volt egy cipőm, dobozostól nyitva és valamelyik aljas módon szét áztatta a dobozt is , meg gondolom a bakancs is olyan lett . Mit javasoltok, mit tegyek? ( abból sem lesz rendszer , hogy alom legyen a konyhában a macskáknak ahol eszünk , meg főzök! ).
tegnap 12:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
5 - "Köztünk már eleve ahogy leírtam állattartási szemléletben is gondok vannak." - Kinek a lakásában/házában laktok?
tegnap 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

A mi macskáink is kinti-bentiek, de még egyszer sem fordult elö, hogy bent akarták volna végezni a dolgukat. Alom sincs nekik bent, mert hónapokig hozzá se nyúltak. Kezdettöl fogva kimentek az udvarra.

Amiröl te írsz, az kb. macskabosszú, magatartászavar. Akkor pisilnek tárgyakra meg bútorokra, amikor valami nem tetszik nekik, ezzel jeleznek. Normális, kiegyensúlyozott macska nem csinál ilyet.


Állattartásban vannak különbözö szemléletek, ahogy itt is látjuk, de ha ez nem egyezik a két félnél, abból nem lesz normális párkapcsolat. Ez ugyanolyan fontos, mint a gyerekkérdés. Ha az egyik akar, a másik meg nem, akkor jobb elköszönni egymástól. Ebben az esetben is ezt javaslom.

tegnap 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát, mikor osszekoltoztunk a párommal ő is azt mondta hogy ide nem jöhetnek be a kutyák. Most meg már ő engedi be őket és ki se bírná hogy ne legyenek bent.


Az más kérdés hogy ők szobatisztak. Azt megértem hogy az össze vissza pisilés zavar.

Nálunk anno az vált be a macskákkal hogy odavittem az alomhoz, beleraktam a mancsát és kicsit megdurtam az alomban, hogy érezze hogy ez itt mozgatható, lássa hogy itt van és onnantól kezdve oda végezték a dolgukat. És nem muszáj feltétlenül a konyhába rakni, csak valahova ahol a macskák elerik. Ez lehet folyosó, előszoba, nappali, akármi, attól függ hogy van elrendezve a házatok.

tegnap 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%

Ha nincs alom ( ami amúgy a fürdőszobába való), nem csodálom hogy össze van hugyozva minden, bár valószínű azt is érzi a macska hogy nem szereted.

Nekünk van kutya is macska is, benti kinti mindkettő. alom a fürdőben, a kutyus szobatiszta, jelez ha wcre kell mennie és kiengedjük, majd vissza. Ha nem vagyunk itthon, kint vannak, a terasz zárt,melegebb hely, mindkettőnek van ott fekvőhelye, kutyaajtó van , így a teraszon tudnak melegedni és ki is tudnak menni az udvarra.

Mindketten imádjuk őket. Soha össze sem jöttem olyannal aki nem szereti az állatokat, és otthonra nem akar sajátot. Megfelelő körülmények, nevelés mellett nincs összepisilt lakás.

Házasság, Gyerek, kisállat tekintetében szerintem egyébként nincs kompromisszum.

tegnap 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sehogy. Nálam a kutya kinti benti...mindig is így volt és így lesz. Nem jövök össze olyannal akivel ebbe nem egyeztünk.

N 32

tegnap 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!