Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A feleségem arról van meggyozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomee900gnm kérdése:

A feleségem arról van meggyozodve és szerinte az s normális, ha minden költség(Albérlet, bevásárlás) férfi dolga fizetni egy kapcsolatban. Az ő fizetése tisztán az övé.. Az enyém közös.. Ez normális?

Figyelt kérdés
Feleségemmel 6 éve vagyunk együtt. Az ő meggyőződése szerint az a normális, illetve azt várja tőlem, hogy, az albérlet teljes költségét illetve a nagy bevásárlás a férfi dolga egy kapcsolatban, ezért ő ebbe nem segít bele, a saját fizetését magára költi, ha esetleg segít, azt maximum kölcsön adja.. Én tudom, hogy ez nem normális, de remélem nem csak én vagyok ezzel így..
szept. 11. 05:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

10

Főleg ha nem a tied a lakás, hanen a feleségé vagy közös.

At már csak megemlítem, tulajdonjogtól függetlenül sem lehet a házastársat a közös életet biztosító ingatlanból kitenni válás előtt, különben jogi következményei lesznek.

szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Keveset tudunk. Ki viszi a haztartast, kié az ingatlan?


10 nem teheted meg, ha közös! Joga lesz betorni, a kutya meg ha bantja, te kerulsz bortonbe egy eletrw!

szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%

Ez fura kérdés utolsó….

Na mégis ki viszi a háztartást?

Mindig a nő.

És ne felejtsük el hogy egy takarítónő is megkeres 300-at manapság.

De…… ingyen csinálják a nők.

Mosnak, főznek még a takarítás mellett.

Lenne ebből 300 ezer ftjuk, ennyit meg lehet keresni, de ezt nyújtják a pasi részére.

Aki meg fintorog egy rezsi meg albérlet költségen. Az nem 300!

szept. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
31%

13

Na errol van szó!

szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Én pl. sosem vártam el senkitől, hogy egyedül vigye a háztartást. A közös élettér rendben tartása közös feladat, van amikor az egyik tud bele többet tenni, van amikor a másik, de kb. egálban kellene lennie.
szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15

Jah. De ilyen ferfit én mév nem lattam soha! Msx olvastam,a itt a gyakorin

szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én sem találkoztam ilyen pasival, de esküszöm hogy mind azt mondja hogy szokott részt venni a házimunkában.

Még a férjem is azt mondja amikor morgok vele, hogy de ő szokott takarítani.

Hát gyerekek! Évente 2 szer biztos elpakolt amikor már nagyon cseszegettem, de csak nagy duzzogva, hogy közben mondja a magáét.

Amikor bent vagyok 24 órát a munkahelyemen és hazajövök, nem lehet lépni a rendetlenségtől, a mosatlan kidől, csupa morzsa, homok a parketta.

szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez most lett baj?

Te aztán figyeled az életed!

Nagyon nem normális!


Vagy full közös vagy megosztva de egyenlöen.

Te-albi.

Ő-bevásárlás.

Te-tv/net/villany.

Ő-víz gáz fűtés.

És így tovább.

szept. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez utoljára szerintem 60-as években volt menő, amikor nőnek még nem kellett dolgoznia és férfi kapott annyi fizetést.
szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!