Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A feleségem arról van meggyozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomee900gnm kérdése:

A feleségem arról van meggyozodve és szerinte az s normális, ha minden költség(Albérlet, bevásárlás) férfi dolga fizetni egy kapcsolatban. Az ő fizetése tisztán az övé.. Az enyém közös.. Ez normális?

Figyelt kérdés
Feleségemmel 6 éve vagyunk együtt. Az ő meggyőződése szerint az a normális, illetve azt várja tőlem, hogy, az albérlet teljes költségét illetve a nagy bevásárlás a férfi dolga egy kapcsolatban, ezért ő ebbe nem segít bele, a saját fizetését magára költi, ha esetleg segít, azt maximum kölcsön adja.. Én tudom, hogy ez nem normális, de remélem nem csak én vagyok ezzel így..
szept. 11. 05:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Erre hat év után kérdezel rá? Nálatok se a szomszéd a hülye.
szept. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Nekem se volt még olyan pasim aki azt várta bplna hogy beleadjak az albérletébe vagy kajába.
szept. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%

Hazassag vagyis vagyonkozosseg.


Amugy innentol vard el h minden kozos koltseg felet fizesse (alberlet rezsi kaja tisztitoszer stb.)

Ha hisztizik mond h akkor ha az o resze nincs kifizetve akkor nem lesz a szamla sem. Vagy nem veszel olyat a boltban ami neki kell. Sem kaja sem mas.

szept. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Te vetted feleségül.

Amúgy az 1-el teljesen egyetértek.

szept. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan, 6 éve tartod ebben a hiszemben, szóval nem hiszem, hogy ő van eltájolva. Érdekelne, hogy pl. a házimunkát hogy osztjátok meg? Mert ha teljes egészében ő végzi, és te meg nem tartod el, akkor megértem, hogy nem akar semmibe se fizetni.
szept. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
A házimunka kié? Gyerek van? Ha egyedul viszi a hátartást, akkor jogos.
szept. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Közös vagyonotok van. Így nem tudod csak te fizetni, és az ő pénze is közös. Csináljatok költségvetést. Dobkátok össze a pénzt, a havi költségeket különítsétek el, a megtakaítást is, a megmaradt pénzt pedig osszátok el.
szept. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
Minden pasim eddig fizette a koltsegeket, ez egy ferfi dolga
szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Ki viszi a háztartást?

Én nőként nem vagyok hajlandó többet beleadni a házasságba mint a másik fél.

Ha feleznénk a költségeket, felezném a házimunkát is, ami minden napos!

Szerintem sokszor a nők vannak alaposan kihasználva és észre sem veszik mert az anyáktól, nagyanyáktól is ezt látták: sürög forog a nő a férfi körül.

Konkrétan ingyen dolgoznak a házasságban a nők.

szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
ha viszi a háztartást és pl ruhákat ő veszi mindenkinek akkor ok, de ha nem csinál semmit akkor nem az sem ok hogy ha felesben pucoljatok a wc t szerintem ha ő ingyen él akkor a háztartás főzés stb mind az ő feladata 110% ban. ha meg nem akar segíteni gyorsan kint találná magát meg a cuccait az utcán mert véletlenül vennék egy új zárat meg kuvasz kutyát csak úgy hiszen a nagy kiadások az én feladatom nem?
szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!