Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párommal együtt élünk 2 és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal együtt élünk 2 és fél éve az én lakásomban (panel), viszont beleszól, h hány macskát, és kutyát tartsunk..... Múltkor is mondta, h mivel már van 1 kutyánk, és 2 macskánk, így több már ne legyen, max kihalási alapon.... Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
aug. 21. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Neki is együtt kell élnie az állatokkal, nyilván ha nem szeretne akkor ezt egy normális kapcsolatban meg fogja mondani.

A döntés ettől függetlenül a tiéd, mert a tiéd a lakás.

aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Egy kapcsolat minden esetben lemondásokkal jár, DE…

A párod miért költözött veled össze, ha nem szereti annyira a házon belül tartott állatokat, mint te?

És ki is az úr a lakásodban?

Első körben ezeket kéne megbeszélni vele. 😎

aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
A párod annyiban realisan gondolkodik, hogy egy panel a macskának és a kutyának kínzás (bármennyire állítid hogy nem ). Ketten éltek ott, együtt kell megbeszélnetek. Én értem hogy a lakás a tied, de attól még közös döntés kell legyen.
aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Minek élsz együtt valakivel, ha szerinted egy ilyen dologba nincs beleszólása a másiknak, mert a lakás a tied? Ne haragudj meg, de ha az én lakásomban élek együtt a párommal akkor az oké hogy az én lakásom, de a mi otthonunk. A háziállat kérdés pedig szerintem közös döntés.

Másrészt panelba egy, azaz EGY kistestű kutya vagy egy db macska rendben van, neked kutya plusz 2 macska nem elég? Kínzás ilyen kis helyen ennyi állat. A meglévők mellé minek újabb? Az a nem normális dolog, amit te csinálsz.

aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Beszéljétek meg, jussatok valamilyen eredményre. Mindenkinek joga van ahhoz, hogy úgy éljen, ahogy neki kényelmes. Neked is meg neki is, ha ez eltér valahol meg kell egyezni. Ha a tiéd a lakás és megmondod mi legyen, hogy éljen, akkor mi vagy te a főbérlője?


Én megértem a párodat, mert nekem van egy benti cicám, akit szeretek és imádok, vele alszok, játszok és sosem hagynám el, tehát mondhatjuk hogy benti állattartás párti vagyok. Viszont reálisan felmérve az életteremet, a saját és a macskám igényeit, nekem kényelmetlen lenne már több állat 60 négyzetméteren. Nálunk is max kihalásos alapon lehet bármi, mert pl. teljesen antiszociális az állat és tudom, hogy tartósan rosszul viselné, ha ideköltözne még valaki.

aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem kötelező ott lakjon.
aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Ahogy írták, ennek közös döntésnek kéne lennie. Oké, hogy tied a ház, de párod is ott lakik. Vagy ha emiatt elköltözik, akkor így jártál.

Amúgy normálisnak tartom a felvetését. Sógoroméknál van egy kutya és két macska. Egy kétszintes házban, nagy kerttel. Nem panelben.

Szerintem állatkínzás egy kis lakásban, bent tartva összezsúfolni sok állatot.

aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem lakna nálam. Ennyi.
aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Én pasiként biztos nem jönnék össze olyan nővel, akinek az állatok fontosabbak, mint én.
aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, szerinted mi lenne a normális? Ha kussban ülne és nem merné kifejezni az álláspontját?


Ha a párod hozzád költözik, akkor a lakásod az ő otthona is lesz. Értem, hogy nem rendelkezhet vele olyan módon, mint te, de attól még úgy illene, hogy a döntéseket közösen hozzátok meg. Ő is ott él, az ő komfortját is befolyásolja az állatmennyiség, vélhetően ő is hozzájárul a gondozásukhoz stb.


Teljesen normális, hogy elmondja neked, hogy mit szeretne és mit nem.

szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!